AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare

Invader Lamu

Mesaje Mesaje : 42

Campionatul  Empty
MesajSubiect: Campionatul    Campionatul  UtjS422Mar Iun 17 2014, 21:14

Hai sa discutam aici despre Campionatul Mondial de Fotbal si mai ales sa punem pronosticuri.

In seara asta joaca Brazilia cu Mexic, cine credeti ca va castiga si cu cat? Eu mizez pe 2-1 pentru Brazilia. Mexic da primul gol se incheie la pauza cu 0-1 si in repriza 2 Brazilia egaleaza si apoi inscrie al 2-lea gol.
Red

Red

Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553

MesajSubiect: Re: Campionatul    Campionatul  UtjS422Mar Iun 17 2014, 21:25

Hmm...2-0 Mexic? Nu stiu, dar meciul de deschidere in care a jucat Brazilia nu prea m-a impresionat. Ba chiar m-a dezamagit, chiar daca a castigat.

MesajSubiect: Re: Campionatul    Campionatul  UtjS422Lun Iun 30 2014, 23:56

Acum este pauză la Germania și Algeria, 0-0. Germanii sunt favoriți mei și aș vrea să câștige, deșii îi văd favoriți pe olandezi sau argentinieni.