Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dio~

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DioHae

DioHae


Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Winterfell
Mesaje Mesaje : 103


Dio~ Empty
MesajSubiect: Dio~   Dio~ UtjS422Dum Iun 29 2014, 17:30

Hei minna! Eu sunt Dio și am 16 ani, de fapt am 17, ma rog in august dar asta e alta mancare de peste. Sunt din Bucovina, adica din Suceava. Daca aveti intrebari despre mine, va rog sa mi le adresati(sigur aveti ca nu v-am spus prea multe lucruri despre mine Limbă )


Winter is Coming!
Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Dio~ Empty
MesajSubiect: Re: Dio~   Dio~ UtjS422Lun Iun 30 2014, 02:02

Deja cred că suntem prieteni, din câte am văzut la anime-ul tău favorit. Păi, Dio, bun venit pe forum. Dude, îmi place avatarul tău. Vezi ce faci prin Winterfell că Nordul a căzut sub Bolton și nu mai sunt prea multe de facut p-acolo. Ce zici, poate vii și tu prin King's Landing, vedem noi. Eu sunt ăla mereu nemulțumit. Aka Tony, Stark sau SClegane .-. Cred că știi de la ce vine fiecare dar w/e, vorbim noi. 
Păi întrebări, mă rog, sunt mai mult formulări de topuri, dar să le spunem întrebări. 

1. Ai venit aici pentru RPG? Când aplici? Ce-ți place, RPG Freestyle sau predefinit?
2. Top trei trupe preferate.
3. Top trei manga preferate.
4. Top trei anime-uri preferate. Poate nu-i One Piece pe primul loc că ne certăm.
5. Top cinci personaje preferate din OP. Vezi că toți „Mugiwaras” sunt puși pe un loc.
6. Top cinci Akuma no Mi preferate.
7. Ai grijă, că aici nu te mai pun să faci top, aici te întreb. Îhî, îhî, nu mint. Dacă ai putea avea orice Fruct al Diavolului, care ar fi acela, de ce și ce ai face cu el. Mă aștept la minim 3 rânduri din partea ta.
Sus In jos
DioHae

DioHae


Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Winterfell
Mesaje Mesaje : 103


Dio~ Empty
MesajSubiect: Re: Dio~   Dio~ UtjS422Lun Iun 30 2014, 10:24

Oi Stark, mersi de primire! Dar ce sa fac frate... Am cam plecat din Winterfell cu razboiul si nesimtitul de Bolton imi ia casa. Am sa vin in King`s Landing si am sa devin Hand of the King! Trebuie sa fac dreptate. Stark, tu de-a cui esti? Tony Stark sau Ned Stark? Râs Acum sa raspund la intrebari Zâmbet larg
1. Sincer, cam da. Cautam de mult sa ma reapuc de RPG dar nu gaseam unul activ. Imi place mai mult cel predefinit pentru ca iti impune anumite reguli si nu faci tu de capul tau ce tehnici vrei. Mi se pare mai fain (^,^)

2. Hmmm un top 3... god... ce greu e..
1. Dragonforce
 2. Ozzy Osbourne / Black Sabbath
 3. Dimmu Borgir/ Marilyn Manson =>aici nu ma pot hotari


3. Nu prea am mai citit manga in ultimul timp, dar uite:
1. Hirunaka no Ryuusei
2. Wake up Deadman
3. 666 Satan


4. Râs Ar fii culmea sa nu fie pe primul loc Râs
1. One Piece
2. Kuroko no Basket
3. Durarara!!


5. Okay!
1. Mugiwaras
2. Law
3. Ace si Sabo
4. Doflamingo
5. Dracule Mihawk/ Shanks


6. Le iubesc pe cele de tip Logia Zâmbet larg
1. Mera Mera no Mi
2. Gura Gura no Mi
3. Gomu Gomu no Mi
4. Pika Pika no Mi
5. Hie Hie no Mi


7. Chiar nu ma deranjeaza sa-ti dau un raspuns mai detaliat. Daca ar fi sa aleg orice Fruct al Diavolului, as alege Mera Mera no Mi chiar daca sunt unele fructe mai puternice. Cred ca as face acest lucru in mare parte doar pentru Ace. Ce as face cu el? Gosh.. Aici e mai greu. Nu cred ca am sa devin un Super hero or something like this, pentru ca eu ma plictisesc repede in a fii bun. Prefer partea intunecata, doar ca sunt 100% sigur ca nu as omori pe nimeni inocent... Poate doar as ranii cativa oameni ca sa creez niste vanatori sa vina pe urmele mele just for fun. Daca ar exista si alte persone ce au mancat Fructul Diavolului, cred ca le-as vana ca sa-mi fac colectie de fructe Râs sau daca imi place o persoana din cele pe care le vanez, l-as intreba daca vrea sa-mi fie partener.
Sus In jos
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Dio~ Empty
MesajSubiect: Re: Dio~   Dio~ UtjS422Mar Iul 01 2014, 18:50

Buna, salut, neata, seara, amiaza, ola, good morning, hello, si toate cele Zâmbet larg
Sus In jos
DioHae

DioHae


Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Winterfell
Mesaje Mesaje : 103


Dio~ Empty
MesajSubiect: Re: Dio~   Dio~ UtjS422Mier Iul 02 2014, 00:36

Wahhh! Red a postat aici! Mersi, mersi! Acum poti sa pleci ^.^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dio~ Empty
MesajSubiect: Re: Dio~   Dio~ UtjS422

Sus In jos
 
Dio~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: