Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sezonul 2, impresii!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shiro-chan

Shiro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 17


Sezonul 2, impresii! Empty
MesajSubiect: Sezonul 2, impresii!   Sezonul 2, impresii! UtjS422Lun Iul 07 2014, 18:41

Ohayo minna-sama! A aparut primul episod din sezonul 2!  Zâmbet larg  Ce credeti? Pe mine m-a facut destul de curioasa...nu stiu ce sa cred inca...Voi ce parere aveti?
Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Sezonul 2, impresii! Empty
MesajSubiect: Re: Sezonul 2, impresii!   Sezonul 2, impresii! UtjS422Lun Iul 07 2014, 20:23

În primul rând, nu mă așteptam să se ridice atât de sus. Ba chiar mi-a depășit așteptările. Începutul a fost aproape la fel ca în light novel, ceea ce m-a impresionat și mai tare.  Cât despre noul story-line, pare destul de ok momentan, sunt curios ce o să se întâmple pe viitor. Momentan conceptul Gun Gail nu este prea definit, deci nu știu la ce să mă aștept. Nu prea sunt impresionat de genderbend-ul lui Kirito, chiar dacă el a spus că „voia să vadă cum este să ai părul lung”. Mai sunt curios și de ce va urma între el și Shinon, care și ea, pare că va a avea un impact asupra poveștii actuale. 

Cât despre viitor, mă aștept la un Shooter cu destulă acțiune și am impresia că o să se înfiripe o romanță între Kirito și Shinon, dar cine știe  Râs
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Sezonul 2, impresii! Empty
MesajSubiect: Re: Sezonul 2, impresii!   Sezonul 2, impresii! UtjS422Lun Iul 07 2014, 23:26

Înainte să apară episodul mă așteptam să nu fie nimic interesant, mă așteptam la un episod plictisitor cu ceva comun din viața lor de după evenimentele din primul sezon, dar mi-a întrecut cu mult așteptările deșii nu cred că sezonul acesta va fii mai bun ca precedentul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sezonul 2, impresii! Empty
MesajSubiect: Re: Sezonul 2, impresii!   Sezonul 2, impresii! UtjS422

Sus In jos
 
Sezonul 2, impresii!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: Sword Art Online-
Mergi direct la: