Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Recrutare Graficieni

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422Vin Iul 11 2014, 14:34

Bun venit la Jocurile Foametei. Glumesc, aici este topicul de recrutare graficieni, cum e și în titlu. Dacă vreți să deveniți graficieni, lăsați aici 3 semnături și alte lucrări. Eu și Razvan vă vom judeca ca pe miei și vă spunem dacă sunteți luați sau nu.

Acesta este topicul de recrutare pentru graficieni. Dacă doriți să aplicați, lăsați aici câteva dintre lucrările voastre, iar eu și Răzvan vă vom spune dacă sunteți admiși sau nu. 
Ca și graficieni o să fiți solicitați în topicurile „Cereri Semnături și Avatare”, sau de admini, mozi, pentru a face diverse pentru forum. Fiecare grafician va avea nevoie de un workshop, unde o să-și posteze lucrările. 



~No pressure, distracție plăcută.
 your beloved, Stark-senpai~
Sus In jos
eyepatch

eyepatch


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 6

Rang RPG Rang RPG : Rang C

Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422Vin Iul 11 2014, 23:06

Doresc eu.
Recrutare Graficieni Ek11ep
Recrutare Graficieni 32zpf6p
Recrutare Graficieni 24fmxoi
Recrutare Graficieni Wqq1xi
Recrutare Graficieni Vnigef
Recrutare Graficieni 2popkzb

Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422Vin Iul 11 2014, 23:44

@Levi Nu imi prea place ca asta-i singurul tau mesaj de pe forum, asa ca nu prea stiu in cine ma incred.
Legat de lucrari:
Păi, sig-urile sunt de nivel mediu. Mai trebuie să lucrezi pe ici-colo la integrarea textului si la efecte. Ești admis cu o singură condiție: Încearcă să mai lucrezi. Btw, te vreau mai activ, dacă tu chiar vrei să faci parte din echipă. Eu as vrea sa mai faci doua lucrari cu rendere date de noi. Asta este un fel de „test final”. Daca accepti, uite aici renderele pentru niste sig-uri mai speciale. Dimensiunile sunt la alegerea ta.
Rendere:
Sus In jos
eyepatch

eyepatch


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 6

Rang RPG Rang RPG : Rang C

Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422Sam Iul 12 2014, 11:31

Ala sunt eu man ! Râs...eu nu imi fac cont cu acelasi nick pe fiecare forum accesat. Sa iti mai zic: Sunt pro gamer, ma ocup si de movie making si cand nu am ce face fac AMV-uri. Eu imi modific semnaturile ca sa le pot pune pe forum. Crede-ma, sunt facute de mine, nu sunt genul de persoana care face RIP + ca fac parte din STAFF-ul FRAG DESIGNERS. Zâmbet

@ Dau edit si cu celalalt render. Zâmbet

Recrutare Graficieni Dlkjk2
Recrutare Graficieni Mwayyr
Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422Sam Iul 12 2014, 12:48

Hai, cu bine cu rău, te luăm. Nu băga în seamă e zic alții, că știu ce înseamnă să faci RIP și nu ai făcut. Uite, ești admis cu excepția să mai lucrezi la texte. Nu este ceva rău, nici eu nu prea le am cu integrarea textului. În rest, overall, ești bine. 

Bun venit în echipă. Acum, dacă se poate, te-am ruga să îți faci un Workshop cu viitoarele lucrări și cu avatare/ sig-uri free.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recrutare Graficieni Empty
MesajSubiect: Re: Recrutare Graficieni   Recrutare Graficieni UtjS422

Sus In jos
 
Recrutare Graficieni
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona fanilor :: Colțul artei :: Graficieni-
Mergi direct la: