Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Kuro-chan desu

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Kuro-chan desu Empty
MesajSubiect: Kuro-chan desu   Kuro-chan desu UtjS422Vin Iul 11 2014, 20:13

O-ha-io minna-san desu !  Clipire  In primul rand, numele meu este Kuro-chan ( in japoneza inseamna 'negru' ), am 16 ani, si aceasta nu este prima data cand frecventez un forum. Mai nou am developat un tic nervos de a spune 'desu' dupa aproape fiecare afirmatie, deci sper sa nu enervez pe nimeni xD. Sunt un otaku, sau cel putin sper asta  Frustrare . Imi plac anime-urile, tumblr, mancarea, MUZICA, si psihologia, cat si socializarea( pe cine pacalesc  Fluierat ). Sper sa ne intelegem, si sa avem parte de distractie impreuna ...desu ... !
                                                 P.S. daca mai aveti intrebari, m-as simti bucuroasa sa le raspund Mândru  Ja nee desu !
Sus In jos
Mortum

Mortum


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1899

Rang RPG Rang RPG : F Class

Kuro-chan desu Empty
MesajSubiect: Re: Kuro-chan desu   Kuro-chan desu UtjS422Vin Iul 11 2014, 20:21

Te-am așteptat OwO. Întrebări nu am, că știu destule informații despre tine. Păi, spor la postat  Râs
Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Kuro-chan desu Empty
MesajSubiect: Re: Kuro-chan desu   Kuro-chan desu UtjS422Sam Iul 12 2014, 12:45

Îmi pare rău de tine că îl știi pe Rinne. Însă, bun venit.
Întrebări:
1. RPG Freestyle sau predefinit?
2. Dă tumblr-ul
3. Slice of life sau Shounen?
Sus In jos
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Kuro-chan desu Empty
MesajSubiect: Re: Kuro-chan desu   Kuro-chan desu UtjS422Sam Iul 12 2014, 16:32

Eh, Rinne nu e chiar asa de rau Râs Raspunsuri-desu  :
1. Prefer Freestyle (desi nu am atata experienta cu RPG-urile sa fiu in postura de a alege)
2. ... nu imi prea place sa fac publicitate la tumblr-ul meu, dar e : silverlifegoldprice.tumblr.com ..uhm, mda... desu.
3. Sincera sa fiu, eu nu am preferinte la anime-uri, daca te uiti la anime preferat, la profilul meu, am pus doua: unul e slice of life ( Kimi Ni Todoke) si celalalt shounen (Naruto Shippuden ), asta daca am dreptate cu insemnatatea termenilor xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kuro-chan desu Empty
MesajSubiect: Re: Kuro-chan desu   Kuro-chan desu UtjS422

Sus In jos
 
Kuro-chan desu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Shiro-chan desu!
» Kuro Iro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: