Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ohayo!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mitsuki

Mitsuki


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Arad
Mesaje Mesaje : 1


Ohayo!!  Empty
MesajSubiect: Ohayo!!    Ohayo!!  UtjS422Dum Iul 27 2014, 19:02

Bună ,pentru început aş dori să mă prezint ...sunt Lore,am 19 ani şi iubesc tot ceea ce este legat de anime/rpg/forumuri care au tematica respectivă.M-am decis să mă înregistrez după un timp îndelungat (prin asta vreau să că am renunţat o perioadă bună la forumuri ,înainte le frecventam destul de des ,pentru ca de la 12 ani am început cu ele,până pe la 15-16 ,după care m-am lăsat..oricum m-a lovit un dor enorm şi chiar de aia am decis că ar fii cazul să mă înscriu din nou şi chiar să mă apuc de chestii de genul acesta. De câţiva ani am mai încercat să caut forumuri cu activitate sau chiar forumuri pe care se poastează destul de des).Well ,în rest aş mai putea spune ca sunt o fană a anime-urilor şi am rămas aşa de la 9 ani.Sau mai devreme,doar că mai nou cum am fost ocupată cu bac-ul şi chiar facultatea nu prea am mai avut timp.Aşa că unul dintre scopurile pe care tind să le ating este că m-am înscris aici din doua motive.Unul să ma apuc de forumuri şi să intru în lumea rpg-ului din nou iar al reilea ţel,fiind de a mă informa despre ceea ce a mai apărut despre noile anime-uri.Când urmăream eu pe Animax de obicei erau cele de prin 95 încoace (sau chiar mai devreme) ...acum aş vrea să dau nişte exemple de anime-uri favorite (poate par eu mai demodată dar pentru mine vor rămâne mereu speciale aşa că,ce am urmărit cu sufletul la gură şi cu tot dragul au fost următoarele: Yu Yu Hakusho,Inuyasha,Full Metal Panic(Fumoffu) ,Full Metal Alchemist,Slayers,Sailor Moon,Mew Mew Power,Vampire Knight,Chrono Crusade,Ghost Stories,Bleach,Naruto şi altele care nu mai îmi vin în minte chiar acum.Deasemenea am citit şi manga..mai demult în timpul liber de obicei îmi plăcea să colorez imagini prin photoshop,bineînţeles folosind tableta grafică,sau chiar mă ocupam de comenzi ,spre exemplu gfx-uri,avatare şi alte cele.Ce aş mai putea spune despre mine...îmi place foarte mult să citesc,de aceea am mers si la Litere la facultate ,pentru că visul meu e să devin profesoară (chiar dacă nu e o meserie foarte placută,este visul meu ,pentru ca asta mi-am dorit mereu!Şi in fond iubesc copiii)..cărţile care mă pasionează sunt cele de psihologie ,poliţiste şi în special cele fantasy.Altceva culorile mele favorite sunt cele liniştite,reci şi chiar calde.Sunt zodia rac.Şi acum scuzaţi prezentarea asta intemrinabilă ,dar nu am mai făcut asta de mult timp şi chiar mi-a fost dor !  Zâmbet larg 
Sus In jos
Stark-senpai

Stark-senpai


Mesaje Mesaje : 92


Ohayo!!  Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo!!    Ohayo!!  UtjS422Mier Iul 30 2014, 02:49

Bine ai venit. Păi, wow. Descrierea aia T^T. Eu sunt praf la descrieri. Citește regulamentul înainte de a te înscrie la RPG și după have fun Zâmbet
Sus In jos
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Ohayo!!  Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo!!    Ohayo!!  UtjS422Mier Iul 30 2014, 18:52

Welcome here ^^ Sper sa te simti bine pe aici, si eu sunt noua, deci nu prea am activitate, si deci inca nu stiu la ce sa ma astept, insa ma bucur ca mai este cineva ca si mine pe aici xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohayo!!  Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo!!    Ohayo!!  UtjS422

Sus In jos
 
Ohayo!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: