Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Dacă e dimineață eu dorm!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:26

A fost toată noaptea la un antrenament în pădure și majoritatea copacilor din apropierea mea aveau ceva tăieturi pe ei, acum eram atârnat de o cracă și dormeam acolo. Eram obosit și cel mai probabil singurul lucru ce o să mă trezească o să fie căzătura de pe aceea cracă.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:31

Si apar si eu,tinand in mana o sticla de bere putin ametit dar inca eram lucid prin acea minunata padure.
-Stiam eu ca trebuia sa ma opresc dupa a zecea bere...
Si imi continuam drumul balanganindu-ma si imbratisand anumiti copaci.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:39

Pluteam linistit prin padure cad vad un tip care parea da fie plantofil sau cum se zice nu prea cred ca ezista asa ceva dar na care tot imbratisa copacii de parca ar fi niste fiinte vi.
Mi-am aprins un joint si m-am apropiat incet de el si ii pun mana pe umar.
-Buna, eu sunt Matt, poti sa imi zici M. Tu cine esti? am spus eu destul de vesel.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:45

Avem un somn agitat și până la urmă cad de pe acea cracă, oricum nu m-am lovit rău, am picat numai de la 3 metri pe iarbă. Căzătura mă trezește și îl observ pe Mugen și pe încă un tip. Mugen avea o sticlă de bere în mână așa că mă ridic rapid și mă duc la el furios.
-Firar tu să fi, ai băut fără mine.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:52

Se pare ca Jaden isi facuse din nou intrarea galagios,in plus se mai si strezise cu fata la ciarsaf.
-Pai vroiam sa te chem la bauta,dar vroiam sa iti las putin timp intim cu iubita,daca stii cum zic...
Dupa care ma intorc spre tipul care se apropiase de mine.
-Deabea m-ai vazut si deja te-ai prezentat,in fine cine sunt eu sa ma iau de felul tau de a fi,eu sunt Mugen Shira incantat de asemenea.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 13:59

Am inceput sa rad si am mai tras un fum din joint si m-am lasat pe spate uitandu-ma la cei doi.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 14:03

-Aaaa, tu cine ești?
Mă uitam spre spre tipul nou și după îmi îndrep din nou privirea spre Mugen.
-Adevărat, dar ști că uneori sunt liber după 3 dimineața.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 14:07

-Pai atunci ori sunt in coma ori incep sa ma bat cu aia din bar.
Spun razand dupa care ma introc spre Matt.
-Si tu cu ce gand pe aci?
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mar Aug 05 2014, 14:21

-Eu sunt Matt. i-am spus tipuilui care cazuse din copac.
M-am intors in spre Mugen si m-am holbat la el printru cateva secunde.
-Chiar nu stiu. am spus si m-am inaltat pana la creanga unui copac mai mic din apropiere si m-am asezat pe ea.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mier Aug 06 2014, 11:36

-Levitație? Draguț, deși prefer calea grea pentru a face așa ceva.
Bat cu degetul în copac ca și cum făceam un cod de sunete și din copac iese o mână de schelet cu coasa mea în mână. Îmi iau coasa și o înfig invers în copac cât să mă urc pe ea cu picioarele, să o lovesc în mâner și să se ridice odată cu mine la o cracă.
-Așa. Mult mai bine.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Mier Aug 06 2014, 12:15

Vazand ca oti incep sa urce in copac am zis ca de ce sa raman eu singurul pe pamant.Imi activez aripile si ma ridic la cea mai apropiata craca,ma asez jos si ma sprijin de copac.
-Asa...acum ce?
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:36

-Te ciupilim si te punem de tocana. am spus eu putin amuzat
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:43

-E prietenul meu de pahar, doar eu am voie să îl bat. Și ocazional mai batem țestoase gigante, intram în lumea de dincolo furam arme de la dwarfi, batem dragon. Dar în principal doar bem.
Spun eu calm în timp ce înfig coasa în copac.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:46

-Alea sunt maruntisuri,cine stie ce ne mai rezerva viitorul,insa un lucru e sigur,orice urmeaza...eu tot o sa fiu cel care va fi la limita intra viata si moarte.
Spun incepand sa rad amintindu-mi cu placere de acele momente in care as fi putut muri cu siguranta.
-In orice caz,nimic nu e prea linistit cu noi prin preajma.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:52

Mi se terminase join-ul, mi-am scos din rucsac sticla de bere de 2,5L si pachetul de tigari. Am baut o gura din bere si mi-am aprins o tigara, fumul se risipea si devenea una cu aerul.
-Vreti bere? am intrebat eu putin plictisit
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:54

Dau să mă reped la tipul cu berea dar din copac ies niște mâini de schelet ce mă țineau pe loc.
-Death, nu ești amuzant!
Mă zbat ce mă zbat dar mâinile încă nu îmi dau drumul.
-Ți-aș spune să te duci dracu dar ești un schelet și nu poți ajunge în iad.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 13:57

Ma uit la Matt cel cu sticla cu bere si la Jaden care se distra cu pritenul lui.
-Nu mersi,mi-a ajuns cat am baut in plus,e timp de baute pe la baruri,sa se lase cu batai ca de alcolul iti da putere.
Dupa care ma prind cu picioarele de creanga si ma intind pana la Jaden.
-Ai nevoie de ajutor?
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 14:25

Am plutit cu sticla pana la Jadem si i-am dato apoi m-am lasat pe spate. Am urcat pana la vreo 30 m incet fumandu-mi linistit tigara, am stat acolo vreo 2 min pana am terminato apoi am aruncat filtrul.
Mi-am dezactivat puterine si m-am lasat sa cad in gol pana la distanta de 1 m fata de pamant cand m-am oprit brusc.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 20:05

-Fuck off.
O spun sec după care îmi fac puțin curaj cu jumate de sticlă de bere și urc până în vârful copacului.
-Frumoasă priveliște aici, acum e timpul pentru ceva mai revigorant ca dușul de dimineață.
Mă întind puțin și îmi apare masca de limit break pe față, sub mască zâmbeam și mă arunc peste cap în spatele meu ca și cum acolo era aer. În timpul căderi îmi pun mâinile la ceafă, mă relaxam, și la final dau un spate de pământ și se sparge masca.
-Frate, ce bine a fost!
Mă ridic, îmi troznesc gâtul de două ori și mă urc înapoi în copac ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat. Acum iau din nou sticla de bere.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422Joi Aug 07 2014, 21:01

Ma uitam pierdut la cei doi "piloti Kamikaze".
-Da voi chiar sunteti masochisti,si asta vine de la cineva care trebuie sa se raneasca singur pentru a-si folosi tehnicile...
Cobor si eu din copac,infig sabia in pamant si ma urc pe ea intr-un picior mentinandu-mi echilibrul.
-Ce ziceti de un antrenament,asa pentru revigorare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dacă e dimineață eu dorm! Empty
MesajSubiect: Re: Dacă e dimineață eu dorm!   Dacă e dimineață eu dorm! UtjS422

Sus In jos
 
Dacă e dimineață eu dorm!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Echipa de dimineata.
» Inca dimineata, sa inceapa distractia
» Cum ar arata Romania daca ai fi rege/regina
» Ce ai face dacă te-ai trezi lângă persoana de deasupra?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Pădurea Bătrână-
Mergi direct la: