Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Oh da, un pui de somn in parc

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 01:49

Cain ma tras langa el, era putin ciudat, ara unul din momentele acelea fregvente in care Cain e ciudat.
Mi-am inchis ochii si mi-am lasat capul pe umarului lui.
-Esti bine ? am spus eu fara nici un sentiment in glas
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 02:03

-Va suna ciudat, dar...am simtit nevoia sa imi dovedesc ca esti real, spune Cain anavd un zambet stramb, extenuat, acoprindu-si privirea.
se intoarce intr-o parte si il imbratiseaza usor pe Matt. I se puteau auzi bataile haotice ale inimii.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 15:20

L-am stans in brate pe Cain iar inima imi batea cu putere.
-Hei, e in reguta, sunt real. am spus apoi m-am desprins din imbratisare si l-am sarutat
Spoiler:
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 16:11

Cain isi impleteste degetele printre degetele subtiri si palide ale lui Matt.
-Matt, am sa iti dau ceva demult, de ani infernali ce au parut o eternitate...Dar daca a trebuit sa ii suport pentru a ajunge in acest Eden cu tine, atunci totul a meritat, spune Cain avand un zambet inocent, se parea trist si fericit in acelasi timp.
Scoate unul din inelele gradate cu cranii, insemnate cu citatul: "Everlasting True Love, I'm Yours". Vrea sa aiba onoarea de a-l pune el lui Matt, dar asteapta consimtamantul lui.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 16:20

Am inceput sa plang cand am vazut inelul, erau lacrimi de fericire. Mi-am ridicat mana dreapta asteptand sa imi puna inelul Cain pe deget.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 16:52

Cain ii abia ii atinge mana, tinandu-o cu finetea unui artefact. II pune inelul pe degetul inelar - culorile inchise, care pareau murdare, ale inelului erau in opozitie cu pielea palida a lui Matt.
Adolphe isi lasa capul putin intr-o parte, avand un zambet nevinovat si ii sterge usor lacrimile lui Matt. Ia celalalt inel, vrand sa i-l dea lui M.
-Imi faci onoarea? intreaba pe un ton oarecum sarcastic, chiar daca era serios.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Joi Aug 07 2014, 17:15

-Sigur, am spus eu emotionat
Am luat celalalt inel care era identic cu al meu, i-am luat mana intra-a mea si i-am pus inelul cu grija pe deget. M-am uitat cateva clipe la el inca tinandul de mana si zambind.
-Te iubesc Cain.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Vin Aug 08 2014, 02:20

Expresia lui Cain este luminata de un zambet larg, inocent, pe care nu il poate controla.
-Stii ca te iubesc, Matt.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422Vin Aug 08 2014, 02:44

M-am apropiat incet de Cain si l-am sarutat cu blandete. Inca il tineam de mana, mainile ii erau in sfarsit calde.
Spoiler:
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Oh da, un pui de somn in parc   Oh da, un pui de somn in parc - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Oh da, un pui de somn in parc
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» O zi in parc
» Plimbare în parc
» Parc si liniste, oameni noi oare?
» O plimbare prin parc
» Desculţă prin parc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Parcul-
Mergi direct la: