Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Yohoho !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tokiwa

Tokiwa


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 5


Yohoho ! Empty
MesajSubiect: Yohoho !   Yohoho ! UtjS422Mier Aug 20 2014, 23:25

Salutare! O/
Nu sunt bună la introduceri. Niciodată nu am fost deci vă voi lăsa pe voi să mă interogaţi dacă vreţi să aflaţi mai multe. D:
Sunt nouă pe aici în caz că nu v-aţi dat seama, deşi sunt de mult timp pe forumuri. Cu pauză de 2-3 ani ori so. Sunt aici pentru că anime şi pentru că rpg heh.
Animeuri preferate dintre care la multe intră şi manga + multe feels sunt Tokyo Ghoul, Katekyo hitman Reborn! (my guilty pleasure), Kuroko no basket, mai nou şi Haikiyuu!, Nabari no ou, Naruto şi Bleach. Mă mai uit şi la seriale ca Supernatural, Friends (pe care nu l-am văzut pe tot, meh), Salem, NCIS etc. Citesc şi cărţi de asemenea dar nu am un scriitor preferat, încă.
Despre mine pot spune că sunt destul de leneşă, îmi place să dorm, mă plictisesc foarte repede. Bineînţeles că există şi excepţii la ultima problemă. Îmi place muzica. Am nevoie de ea să supravieţuiesc. Adică o ascult în fiecare zi. Prefer rockul dar nu strică nici celelalte decât dacă sunt manele sau populară. Nu am prea multă toleranţă pentru asemenea genuri.
Erm... nu mai ştiu ce să zic. Dacă mai vreţi să ştiţi ceva, întrebaţi.
Tschüss!
Sus In jos
Shadow of Mordor

Shadow of Mordor


Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : Mordor
Mesaje Mesaje : 13


Yohoho ! Empty
MesajSubiect: Re: Yohoho !   Yohoho ! UtjS422Dum Dec 07 2014, 00:07

Bine ai venit alaturi de noi!
Sus In jos
 
Yohoho !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: