Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Guess Who's Back!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Raffy

Raffy


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 14


Guess Who's Back! Empty
MesajSubiect: Guess Who's Back!   Guess Who's Back! UtjS422Sam Noi 01 2014, 16:02

Salut, pentru cei care nu ma cunosc (adica 90%) sunt Rafael , am 19 ani, sunt zodia gemeni , anime forever, role play game-ist "pensionat". Mda, nu prea stiu ce sa mai zic. Am un caine care este o ea , are 3 ani e ciobanesc mioritic cu carpatin care iubeste pisicile Râs deja a adoptat doi pui de pisica unul alb complet si unul negru cu maro si putin de alb. Altceva nu prea mai e de zis , doar ca ma bucur sa revin pe forum.
Intrebati-ma orice raspund cu placere.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Guess Who's Back! Empty
MesajSubiect: Re: Guess Who's Back!   Guess Who's Back! UtjS422Sam Noi 01 2014, 17:50

Bine Ai Venit(sau Revenit whatever) pe mirobolantul forum aflat in stare de moarte mai mult sau mai putin clinica.Incercam sa il reabilitam...dar doar 2 persoane e cam greu.
In fine de ajuns cu probleme forumului,Question Time.
1.Genuri anime preferate?
2.Un Top 5 sau macar cateva care iti plac.
3.Terminator sau Robocop?
Pai cam atat Bine Ai Veni/Revenit.
Sus In jos
Raffy

Raffy


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 14


Guess Who's Back! Empty
MesajSubiect: Re: Guess Who's Back!   Guess Who's Back! UtjS422Sam Noi 01 2014, 18:19

Merci de intampinare.
Answers time!

1. Actiune , Gastronomic , Aventura , Drama , Romantic (gen: Clannad , Sword Art Online) si Comedie.
2. Top 5: 1. One Piece 2. Naruto Shippuuden 3. Toriko 4. SAO/SAO2 5. Fairy tail(e pus pe pauza de 5 luni.
3. Iron man. Semnatura era singura cu mesajul i'm back (nu ca am cautat prea mult)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Guess Who's Back! Empty
MesajSubiect: Re: Guess Who's Back!   Guess Who's Back! UtjS422

Sus In jos
 
Guess Who's Back!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: