Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 KuroEmili alias Mysa.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
KuroEmili

KuroEmili


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : In spatele tau!
Mesaje Mesaje : 4


KuroEmili alias Mysa. Empty
MesajSubiect: KuroEmili alias Mysa.   KuroEmili alias Mysa. UtjS422Dum Aug 14 2016, 00:54

A venit si acest moment in care trebuie sa va prezint aceasta jucatoare.
KuroEmili alias Mysa. JICcDGH
Numele meu este Mion,sunt micuta demon a lui Mysa. Eu va voi fi ghid in prezentarea acestei jucatoare.

[title1]De unde provine numele Mysa?[/title1]

Ei bine nu pot considera ca Mysa este un nume. Pe aceasta jucatoare o cheama Mihaela.
In urma cu 7-8,Mihaela s-a imbracat intr-o pisica de halloween pentru scoala. Prietenilor ei le-au placut ata de mult cum arata,asa ca au inceput sa o strige Mysa pana in ziua de azi.


[title1]Ce varsta are Mysa?In ce clasa este?[/title1]

Mysa are frumoasa si stresanta varsta de 18 ani,a terminat se apuca de facultate de acuma.

[title1]Ce pasiuni are?[/title1]

Pasiuni ei? Am putea zice scrisul,spoturile si muzica.

[title1]Cum este ea cu adevarat?[/title1]

Este temperamentala,incapatanata,iubeste putin,uraste mult,adepata stilul emo dar si cel colorat(uneori),iti zice vrede in fata orice,poti a o jigni ca nu ii pasa.

[title1]Ce ii place?[/title1]

Sa vedem ii place:
-albastru,rosu,verde,negru;
-blugi;
-intunericul;
-frigul;
-caldura;
-bataile cu apa;
-povestile SF. si de actiune;
-filmele horror,actiune si aventura;
-animeurile;
-desenul;
-halloweenul;
-Craciunul.



[title1]Ce nu ii place?[/title1]

Ce nu ii place(sunt multe lucruri dar le luam pe rand):
-culorile vi;
-fustele,rochiile;
-glumele de prost gust;
-Dragobetele;
-lipsa de inspiratie;
-dulcegariile;
-florile;
-fructele dulci;
-imbracamintea curcubeu;
-lentilele;
-smecherii;
-buzele rosii.


[title1]Ce iubeste/Ce uraste cel mai mult?[/title1]

Ma pot numi unul din lucrurile pe care le uibeste,dar cel mai mult iubeste trandafirii rosii si uraste cel mai tare stresul.

[title1]Ce visuri are?[/title1]

Inca nu s-a decis,se gandeste in continuare.Pentru ea e important sa traiasca ziua de azi,pentru ca o data ce s-a dus nu mai vine inapoi.

Acestea au fost doar cateva intrebari.Daca mai aveti o intrebare si vreti sa o adresati nu va sfiti si intrebati.In ciuda caracterului ei nu musca.
Eu am fost Mion,demonul lui Mysa si sper ca v-a facut placere sa stiti cate ceva despre stapana mea.
P.S. Numele de KuroEmili este creeat de Mysa acuma 2 ani si este folosit atat la jocuri cat si la forumuri.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


KuroEmili alias Mysa. Empty
MesajSubiect: Re: KuroEmili alias Mysa.   KuroEmili alias Mysa. UtjS422Dum Aug 14 2016, 12:44

Wow, asta e o prezentare interesanta. E prima data cand vad ceva de genul. Bine ai venit pe la noi! Imi pare bine sa te vad! Sper sa fi activa, sa te distrezi, daca ai intrebari, nu ezita sa ne spui, sunt multe persoane disponibile orcand sa ajute! Hei, mie imi plac dulciurile, mananc zi si noapte Supărat Flori Scrisoare de dragost
Sus In jos
KuroEmili

KuroEmili


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : In spatele tau!
Mesaje Mesaje : 4


KuroEmili alias Mysa. Empty
MesajSubiect: Re: KuroEmili alias Mysa.   KuroEmili alias Mysa. UtjS422Dum Aug 14 2016, 15:06

Eu prefer cipsurile. Zâmbet larg
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


KuroEmili alias Mysa. Empty
MesajSubiect: Re: KuroEmili alias Mysa.   KuroEmili alias Mysa. UtjS422Dum Aug 14 2016, 15:43

Imi plac si acelea, am langa mine o punga. Muhahahah
Sus In jos
Continut sponsorizat





KuroEmili alias Mysa. Empty
MesajSubiect: Re: KuroEmili alias Mysa.   KuroEmili alias Mysa. UtjS422

Sus In jos
 
KuroEmili alias Mysa.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: