Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heh.. Zi inorata.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 21:18

Zambeste.
-Mi-au placut rolele de mica. Sa inteleg ca si tu esti dintre cei care le folosesc? Spuse ea curioasa in timp ce manca din jeleuri.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 21:27

-Zilele astea le-am cumparat. Inca sunt incepator. Le-am vazut intr-un magazin si mi-au placut. Dar tu?
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 21:33

-Sunt doar de cateva luni in oras, deci, le am de putin timp. Tot incepatoare sunt si eu. Inca nu fac parte dintr-o echipa, dar abia astept sa fac parte din una. Si schiteaza un zambet. Aparent ploaia incetinise.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 21:49

-Hmm, interesant. Nici eu nu fac parte din nici o echipa inca, nu stiu daca o sa fac vreodata parte din una. Zambesc. Ploaia pare ca e pe sfarstie, adaug eu.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 21:55

-E nu. Sigur o sa gasesti. Spuse ea increzatoare. Toti or sa gaseasca pana la urma. Eu inca ma gandesc totusi daca sa fac parte dintr-o echipa sau sa raman solo. Nu-i ceva ciudat in nici una din situatii. Spuse ea ganditoare. Nu stia cand se va usca in ritmul asta. Dar nu era problema, credea ca nu avea sa raceasca.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 22:13

-Cine stie , raspund eu. Poate am sa raman solo. Intai treabuie sa invat sa le folosesc. Vrei sa te antrenezi cu mine?
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mar Aug 16 2016, 22:54

-De ce nu? Spuse ea. Macar cineva de aici vine cu idei bune. Spune ea in timp ce isi baga dulciurile inapoi in sacosa. Dar, cred ca trebuie sa ma usuc intai.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 12:12

-Totusi, inca nu stiu cum ar trebui sa ma antrenez cu chestile astea.. Ai tu vreo idee? intreb eu.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 12:58

-Hmmm.. Nu prea. Cum ar trebui sa le antrenam? Pana la urma nu sunt role normale..Spune ea ganditoare. Vino, vino. Si il trage de mana dupa ea. Am gasiit! Si il trage dupa ea intr-un magazin de unde ia niste bomboane in forma de ursuleti si niste betioare subtiri din ciocolata si inca ceva.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 14:00

Unde ma duce? ma gandesc eu. Ah, alt magazin?
-Si eu care credeam ca ai gasit cum ne putem antrena, raspunde eu amuzat. Tie chiar iti plac dulciurile, nu-i asa?
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 14:22

-Sunt preferatele mele. Ei bine, legat de antrenare, presupun ca nu e nevoie sa invatam sa mergem pe ele. Cel putin nu pentru mine, caci am mers pe role de cand eram mica, deoarce mereu m-au pasionat. Cred ca ar trebui sa invatam ceva miscari. You know. Diferite scheme. Spune ea ganditoare. Fiecare preche de AT-uri are un anumit sistem de franare, acceleratie si restul. Trebuie sa invatam sa ne folosim de fiecare astfel incat, indiferent de fiecare caracteristica sa nu ramanem in prea mare dezavantaj in comparatie cu ceilalti. Spune ea in timp ce iesea din magazin.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 15:11

-Hm, probabil ca ai dreptate, raspund eu. Totusi, probabil ar trebui sa mergi catre casa ca sa te usuci. Probabil ca si eu ar trebui sa fac la fel.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 15:33

-Probabil. Nu cred ca ne putem antrena in locul asta. Unde ai prefera? Spune fata, timp in care isi mai storcea hainele de apa, iar soarele parea ca vrea sa iasa afara dintre nori. Datorita razelor sale, ochii tinerei pareau isi schimbe constant culorile.
-Of, iese soarele.
Sus In jos
alex189

alex189


Mesaje Mesaje : 27


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 16:41

-Cred ca stiu eu un loc potrivit. Urmeaza-ma, spune eu.
Porsnesc pe niste stradute iar ea ma urmeaza. Hm, ce ochii interesanti are, ma gandesc eu. Ajungem intr-un parc pustiu.
-Asta ar trebui sa fie un loc destul de bun, nu crezi? o intreb eu.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422Mier Aug 17 2016, 19:01

-Cred ca e perfect. Spune ea pregatindu-se. Cred ca se putea usca si la soare, dar daca racea, avea sa dea vina pe baiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Heh.. Zi inorata.   Heh.. Zi inorata. - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Heh.. Zi inorata.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Tokyo :: Centrul Orașului-
Mergi direct la: