Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prezentare Ionel

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
IoNeL

IoNeL


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Braila
Mesaje Mesaje : 3


Prezentare Ionel Empty
MesajSubiect: Prezentare Ionel   Prezentare Ionel UtjS422Dum Aug 21 2016, 22:15

Salutare. Numele meu este Ionel si am frumoasa varsta de 19 ani.Printr-o caracterizare fizica pot spune ca sunt un baiat inalt,cu ochii verzi si par blond. Sunt o fire prietenoasa, imi place sa imi fac prieteni noi, imi place sa respect, si la randul meu sa fiu respectat. Socializez mult cu oamenii, asa ii pot cunoaste mai bine si sa imi dau seama ce fel de persoane sunt. Sunt foarte intelegator, ajut persoanele cat de mult pot, am un sentiment foarte placut atunci cand pot sa ajut pe cineva, dar cel mai important e ca nu o fac ca un "servici", adica sa astept rasplata.. Imi place foarte mult sportul, unul din sporturile preferate este volayball'ul, dar il inlocuiesc cateodata cu inotul.. Cam acesta sunt eu in general.. Sper sa ne intelegem ! Zâmbet
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Prezentare Ionel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare Ionel   Prezentare Ionel UtjS422Dum Aug 21 2016, 23:25

Hei hei! Eu sunt Amy, imi pare bine.
Ia sa vedem... In sfarsit cineva prietenos pe aici care este prietenos si social! Sper sa te simti bine aici, daca ai nevoie de ceva contacteaza-ne, suntem un staff de treaba, mereu la dispozitia voastra.
-Ce alte anime-uri iti plac?
-Genurile preferate de filme si anime?
-Citesti manga?
-Ai vazut vreodata Katekyo Hitman reborn?
-Iti place cititul?
Inca odata bun venit si sper sa gasesti chestii de facut pe aici ^^. Sper sa-ti gasesti ceva de facut, avem de toate, si jocuri de forum si loc pentru creatii daca vrei sa postezi. La jocuri garantez ca o sa fiu prezenta :d.
Nu stiu cine va mai trece pe aici, restul oamenilor de pe aici sunt anti-sociali, nu au inclinatii spre a ura bun venit Supărat.
Sus In jos
Dubstep

Dubstep


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 24
Localizare Localizare : Hell
Mesaje Mesaje : 7


Prezentare Ionel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare Ionel   Prezentare Ionel UtjS422Dum Aug 21 2016, 23:27

Salut Ionele,dupa descrierea ta,chiar sper sa fi o persoana prietenoasa pentru ca am facut curatenie in prieteni si am nevoie de altii noi ^.^
Sus In jos
IoNeL

IoNeL


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Braila
Mesaje Mesaje : 3


Prezentare Ionel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare Ionel   Prezentare Ionel UtjS422Lun Aug 22 2016, 15:57

Amy a scris:
Hei hei! Eu sunt Amy, imi pare bine.
Ia sa vedem... In sfarsit cineva prietenos pe aici care este prietenos si social! Sper sa te simti bine aici, daca ai nevoie de ceva contacteaza-ne, suntem un staff de treaba, mereu la dispozitia voastra.
-Ce alte anime-uri iti plac?
-Genurile preferate de filme si anime?
-Citesti manga?
-Ai vazut vreodata Katekyo Hitman reborn?
-Iti place cititul?
Inca odata bun venit si sper sa gasesti chestii de facut pe aici ^^.  Sper sa-ti gasesti ceva de facut, avem de toate, si jocuri de forum si loc pentru creatii daca vrei sa postezi. La jocuri garantez ca o sa fiu prezenta :d.
Nu stiu cine va mai trece pe aici, restul oamenilor de pe aici sunt anti-sociali, nu au inclinatii spre a ura bun venit Supărat.

Am foarte multe care imi plac asa ca zic cateva : Guilty Crown,Fate series,Shokugeki no soma,HunterxHunter,Inuyasha,Nanatsu no Taizai,High School,Sword Art,Zero no Tsukaima
-filme:horror,drama,comedie si sf. anime: ecchi,drama,mecha,psihologice,aventura
-Citesc manga dar rar
-Nu , nu l-am vazut dar o sa-l incerc Zâmbet larg
- Da , imi place cititul.
Iti multumesc pentru aceasta primire calduroasa ! Apreciez!

Dupstep a scris:
Salut Ionele,dupa descrierea ta,chiar sper sa fi o persoana prietenoasa pentru ca am facut curatenie in prieteni si am nevoie de altii noi ^.^
As fi bucuros sa iti fiu prieten Zâmbet
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prezentare Ionel Empty
MesajSubiect: Re: Prezentare Ionel   Prezentare Ionel UtjS422

Sus In jos
 
Prezentare Ionel
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prezentare practic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: