Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Domnisoara Christina

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Edward Banatorul

Edward Banatorul


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Acasa,In Calarasi
Mesaje Mesaje : 104


Domnisoara Christina Empty
MesajSubiect: Domnisoara Christina   Domnisoara Christina UtjS422Joi Aug 15 2013, 13:53

M-am apucat sa citesc aceasta carte acum 3 zile si din primele 50 de pagini (mai mult n-am citit) pot spune ca e destul de frumoasa. Nu este o carte de aventura, insa te prinde. Are si o poveste de dragoste, putin mister si putina groaza.

Daca ati citit-o, postati aici niste pareri, dar fara sa povestiti ce se intampla (as vrea sa aflu singur).
Sus In jos
Kuro-chan

Kuro-chan


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Bistrita
Mesaje Mesaje : 34


Domnisoara Christina Empty
MesajSubiect: Re: Domnisoara Christina   Domnisoara Christina UtjS422Sam Aug 02 2014, 23:39

Am citit-o ca lectura obligatorie pentru scoala... Nu pot sa spun ca nu mi-a placut, insa au fost momente in care ma saturasem de ea, pasaje intregi fara niciun sens, care ma plictiseau enorm. Dar ideea principala este interesanta, si de aceea am preferat sa o citesc in loc sa iau referatu de pe internet Zâmbet In orice caz, Mircea Eliade merge pe genul acesta de carti: care sunt ciudate si totusi te intriga destul de mult.
Sus In jos
 
Domnisoara Christina
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Literatură-
Mergi direct la: