Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 K Lord

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Klord2000

Klord2000


Mesaje Mesaje : 157


K Lord Empty
MesajSubiect: K Lord   K Lord UtjS422Joi Aug 15 2013, 17:06

1. Din sabiile X si S iese energie demonica care emana putere(eu si sabiile devenim mai rapizi si mai puternici).8%.
2. Cu ajutorul energiei din sabii invoc un sicriu pe care il pot folosi pentru a ma apara si pentru a ataca.Il pot ataca pe inamic cu sicriul,iar daca loveste sicriul el intra in pamant si il urmareste pe adversar tot timpul meciului pe care pot sa-l scot pentru al prinde pe arversar in sicriu  secandu-l de energie sau il pot scoate pentru a ma apara de atacul adversarului(sicriul va exploda ranindu-l pe adversar,dupa care bucatile ramase intra in pamant si sicriul se reface in 3 posturi ale mele si ale adversarului).10%(pentru invocare) 5%(pentru atac) si 3%(pentru aparare).
3.Din sabii ies fire de energie demonica care-l prind pe adversar.Arunc un fir de energie demonica.Daca l-am prins eu si cu adversarul suntem legati de un fir de energie demonica pe care il controlez.Pot ridica in aer adversarul prin acel fir,dar totodata si pe mine dupa care ma pot apropia de el si il pot izbi de pamant.Daca adversarul este izbit de pamant firul explodeaza la capatul lui ranindu-l.5%(pe postul meu).
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


K Lord Empty
MesajSubiect: Re: K Lord   K Lord UtjS422Mier Sept 11 2013, 09:34

Membru exclus. Personaj mort.
Topic închis.
Sus In jos
 
K Lord
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» K Lord
» Turneul "Noua generatie" : Jaden Seju vs K Lord

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi-
Mergi direct la: