Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sportul rege:Fotbalul

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Sportul rege:Fotbalul Empty
MesajSubiect: Sportul rege:Fotbalul   Sportul rege:Fotbalul UtjS422Vin Aug 16 2013, 12:23

Am creat acest topic pentru iubitorii fotbalului.Aici puteti comenta orice subiect legat de fotbal.
Subiect:Cine va fi campioana Champions League din acest an?
Parerea mea:Sunt stelist,dar echipa noastra mai are multe de invatat.Castigatoare Champions League va fi sigur o echipa de talie mondiala.Singurele pe care pot miza momentan sunt Barcelona,Bayern,Real Madrid si Manchester Utd.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Sportul rege:Fotbalul Empty
MesajSubiect: Re: Sportul rege:Fotbalul   Sportul rege:Fotbalul UtjS422Vin Aug 16 2013, 15:03

Da, aș vrea eu ca Steaua să dețin acest titlu, dar sunt slabe șansele, mult prea slabe.
Nu cred că vom avea parte de vreo surpriză va câștiga o forță a europei, United, City, Barcelona, Real, Bayern, poate PSG... etc. Nu știu sigur dacă participă și Chelsea, nu sunt informat aici, dar dacă da sper ca ei să câștige, dacă nu o aleg pe Bayern, care pare și cea mai bună la ora actuală.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Sportul rege:Fotbalul Empty
MesajSubiect: Re: Sportul rege:Fotbalul   Sportul rege:Fotbalul UtjS422Vin Aug 16 2013, 20:59

Chelsea nu joaca in Champions din cate stiu,insa ar fi fost frumos sa castige.Si ipoteza despre PSG e destul de realista.La ora actuala au cei mai multi bani ca club din lume.Insa vad iar o finala Barca vs Real Madrid.Dupa cum ati aflat toti,Neymar a devenit achizitie a clubului Barcelona si cred ca se va adapta repede,cat despre Real,vedeta echipei e in cadere libera.Ronaldo nu a mai inscris un gol de 3 meciuri!
Dar sa revenim la subiect,ca mare castigatoare,o vad pe Barcelona.Nu vreau sa aud critici cum ar fii:
Doar pentru ca ii au pe Messi si Neymar vor castiga.

Gresit dragii mei,Barcelona a inventat ceva ce pana in acel moment era nul.Posesia.Posesia a fost,este si va ramane atuul principal al echipei Barcelona.In plus,tot lotul este valoros,nu numai Messi si Neymar.Mai sunt si altii cum ar fii Iniesta,Puyol(nu stiu daca s-a retras,sincer) si portarul Victor Vales.Mai sunt multe exemple dar nu au loc aici.
Pe scurt,mizez pe Barcelona.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sportul rege:Fotbalul Empty
MesajSubiect: Re: Sportul rege:Fotbalul   Sportul rege:Fotbalul UtjS422

Sus In jos
 
Sportul rege:Fotbalul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rege/Regina
» Cum ar arata Romania daca ai fi rege/regina

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Sport-
Mergi direct la: