Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Veste teribilă.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Veste teribilă.  Empty
MesajSubiect: Veste teribilă.    Veste teribilă.  UtjS422Mier Aug 21 2013, 03:11

Să începem cu începutul. Eu, Evonne, deţinătoarea de drept al tărâmului Australiei, îi înmânez cheia lui Akky. Mituirea lui faţă de mine a reuşit. Din păcate nu am putut să fac print pentru că nu am prins momentul şi fix acum am vrut să dau de ştire. Akky nu va fi niciodată preşedintele nostru, dar din păcate, al Australiei da. Cu părere de rău, închei discuţia, spunându-mi ultimul cuvânt.

Spoiler:

Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Veste teribilă.  Empty
MesajSubiect: Re: Veste teribilă.    Veste teribilă.  UtjS422Joi Aug 29 2013, 02:33

Printr-o fuziune a unui nume, Australia a revenit la preşedinta de drept! Iadul s-a putut întoarce la loc.

I. Cum s-a întâmplat asta?
Akky: Îţi dau Australia dacă faci aşa cum am spus.
Evonne: Bine.

II. Am acceptat! Iar Sir Akky, credea că-mi trase ţeapă, dar din păcate, ţeapa a fost redirecţionată către vinovat. Acesta mi-a schimat numele pentru câteva secunde, spunând că Australia nu va fi a mea pentru că mi-l schimbase la loc. Dar din fericire, am făcut print la nume, demonstrând că Australia a redevenit imperiul meu de drept!

Dovada înţelegerii:
Spoiler:

Dovada cum că Australia este a mea.
Spoiler:
.

Scuzaţi dublul post.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Veste teribilă.  Empty
MesajSubiect: Re: Veste teribilă.    Veste teribilă.  UtjS422Joi Aug 29 2013, 02:35

Ai câștigat de data aceasta, dar data viitoare Australia se va întoarce acolo unde vrea poporul, adică la mine!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Veste teribilă.  Empty
MesajSubiect: Re: Veste teribilă.    Veste teribilă.  UtjS422

Sus In jos
 
Veste teribilă.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Veste bomba

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Orice-
Mergi direct la: