Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea ta despre fiecare.

In jos 
+2
Misterio
LionHeart
6 participanți
AutorMesaj
LionHeart

LionHeart


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 75


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Lun Aug 26 2013, 14:06

Cred ca unii membri stiu acest topic,e simplu iti spui parerea despre user-ul care a postat inaintea ta. Zâmbet larg
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mar Aug 27 2013, 13:59

Este o persoana creativa.
Sus In jos
Mortum

Mortum


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1899

Rang RPG Rang RPG : F Class

Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mar Aug 27 2013, 14:01

Putin cam enervant .-.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mar Aug 27 2013, 14:18

Este putin ciudat,insa fara ciudati viata mea ar fi anosta.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 20:34

Goku. Nu am vorbit aşa de mult, deci nu pot spune decât "Bună". Din câte am observat, un tip pervers, fără scrupule de remuşcări când vine vorba să pui parantezele alea tâmpite "=]]" . Te-ai iniţial în photoshop, ceea ce-mi place. Mă enervează că nu ai şi tu fraze mai coerente, complete cu explicitate mai rafinată. Cât despre modul tău de a scrie, mai ai de lucrat. Citeşte coment-urile de la secţiunea "Fan Art" ca să-ţi dai seama despre ce vorbesc. În rest eşti o persoană de treabă, care are umor mult.. poate prea mult.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 20:42

In primul rand,greu gasesti baieti sa scrie rafinat si merci.
In al doilea rand,umorul pentru mine e ca apa,nu pot trai fara el.
Si acum sa vedem.Pai Evo e o persoana critica,insa nu poti condamna o persoana ca se asteapta de la mai mult de la cei din jurul ei nu?Are un fel aparte de a reproduce in scris si cele mai mici amanunte ceea ce-mi place,pentru ca ma las purtat de firul naratiunii.Defecte la ea nu am observat,insa nu exista omul perfect.Cand e cazul e o fire amuzanta.Se bazeaza pe logica,ceea ce ar face multe persoane,insa nu toate accepta lucruri logice.In incheiere,pot spune ca e o persoana ce te poate schimba,literar vorbind.Imi inchei pledoaria Zâmbet larg.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1342


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 20:54

Goku? Nu prea am ce spune despre tine avand in vedere ca nu prea am vorbit. Ma ghidez decat dupa ce am am citit prin posturile tale de la rpg si alea cred ca au fost decat la lupte. Din cate am observat nu prea ai jucat rpg sau cel putin nu prea ai luptat pe un rpg. Am vazut ca incerci sa inveti de la altii, dar trebuie sa ai grija cand iei o strategie de la un alt jucator pentru ca de celel mai multe ori nu o poti controla. Trebuie sa te bazezi mai mult pe logica si imaginatie. Eu cam atat am avut de spus.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 21:01

Florin. Nu am prea multe defecte pe care să le desluşesc în privinţa ta. "Lenea" nu e un defect din punctul meu de vedere, deşi faptul că uiţi mult prea repede ceea ce ai făcut, sau ceea ce ai de făcut te dezavantajează. Ai o imaginaţie bogată, un mod de expresivitate mediocru, ceea ce este oarecum bine. Îţi place să critici, din câte am văzut. Punctul tău de expresivitate şi orienatere este ok, ceea ce te va ajuta într-o oarecare măsură. Raportându-mă la ceea ce am observat, umor am văzut şi din partea ta, dar.. eşti firea aceea mai serioasă.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1342


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 21:11

Dalia. Ai dreptate, sunt lenes, uit repede( dar nu orice, lucrurile care ma intereseaza cu adevarat nu le uit), sunt de acord si in privinta modului de exprimare si critic destul de mult, dar decat modul de lupta pe rpg. Mda, acum despre tine. Imi place mult cum te exprimi si cum duci o lupta pe rpg. Te chinui foarte mult sa ai cat mai multe tehnici si obiecte pe rpg ceea ce iti ofera un advantaj si respectul meu. Observ ca ai foarte multa rabdare, spre deosebire de mine. Defecte nu imi vin in minte acum.
Sus In jos
Mortum

Mortum


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1899

Rang RPG Rang RPG : F Class

Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 21:12

Forkey: Un tip de treaba, amuzant. Cateodata depui prea multa munca pentru forum, ar trebui sa le lasi de lucru si celorlalti moderatori
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Mier Aug 28 2013, 21:18

Rinne. Le Rinnu~. Un tip de treabă, care are aceaşi viteză de postare pe care o am şi eu! I like it. O fire oarecum "exagerată" care vrea de fiecare dată să întâmpine probleme, lăsându-le nerezolvate din câte am văzut. Ai o expresivitate aparte, care te deosebeşte de alţii, deşi balanţa se înclină spre mediocru. Defectul încă nu l-am găsit, poate pentru că nu am observat prea multe caracteristici ale comportamentului tău. Îmi place într-o oarecare măsură modul în care te exprimi pe rpg, viteza post-urilor, şi.. coerenţa lor simplă.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Sam Sept 14 2013, 23:04

Oh, să înceapă distracția.

Dalia a.k.a. Călăreața de Ponei. Este o persoană de treabă, critică în general foarte atentă la detalii. Este bună la munca în echipă și este dedicată oricăriu lucru pe care îl face. Pe lângă asta este și nostimă atunci când este nevoie, oricât de mult ne-am ”certa” nu pot să nu recunosc că nu am un strop (mic!) de admirație pentru ea.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422Sam Sept 14 2013, 23:15

Da Akky, şi eu mă admir te admir, cât de cât ;d.

Adi a.k.a Akky Flocea a.k.a Nepreşedinte este o persoană de treabă, cu gusturi bune când vine vorba de avatare pe chatango. E un năşpălău care nu ştie să piardă. Este un defect pe care îl admir la unele persoane. Are momentele sale când se poate discuta liber cu el, pe lângă faptul că e iubitor de metin. Ironia lui şi defăimarea numelui meu este ceea ce o putem numi animaţie *blush*. Ăm, nu mă prea pricep aşa de bine la complimente, deci pot doar să spun: Australia vă salută!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea ta despre fiecare. Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta despre fiecare.   Parerea ta despre fiecare. UtjS422

Sus In jos
 
Parerea ta despre fiecare.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fiecare Road Explicat
» Răsăritul care mișcă fiecare părticică a corpului.
» Despre "Alchimist"
» Despre ”Fierarul Legendar”
» Despre ”Luptele programate”

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Jocuri-
Mergi direct la: