Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Da nota avatarului/semnaturii.

In jos 
+3
Jaden
Evonne
Fear
7 participanți
AutorMesaj
Fear

Fear


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 69


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Joi Aug 29 2013, 15:18

Fiecare da o nota avatarului, respectiv semnaturii, celui care a postat inaintea lui. Notele sunt de la 1 la 10.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Joi Aug 29 2013, 15:54

Avatar: Îmi exprimă o dorinţă desăvârşitoare de a fuma, lăsat pradă înclinaţiilor. Dimensiunile sunt acceptabile, nuanta clară, mai ales că este alb-negru. Mi se pare puţin feminin tipul, dându-mi senzaţia că este gay. Nota 7.

Semnătura: Îmi place mai mult decât avatarul, deşi nu văd legătura între el şi avatar. Îmi place înclinaţia tipului, orientându-se după ceea ce-l inspiră, anume chiatara. Dimensiune frumoasă, culori de asemenea, ca la avatar. Nota 10.  

Media: 8.50.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Joi Aug 29 2013, 16:00

Avatar: Imi place avatarul prin modul lui scary, nu sunt genul meu dar imi plac. Nota 9.5

Semnatura: Animatia cu paianjenul este super, descpre scrisul din dreapta nu stiu ce sa zic din simplul fapt ca nu stiu germana. Nota 9.5

Media: 9.5
Sus In jos
Mortum

Mortum


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1899

Rang RPG Rang RPG : F Class

Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Joi Aug 29 2013, 16:02

9, 10. Media: 9,50
Sus In jos
Fear

Fear


Sex Sex : feminin
Mesaje Mesaje : 69


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Joi Aug 29 2013, 16:04

Avatar: Ce draguta ii chestia aia. o.o 9.
Semnatura: Nu stiu ce sa zic. Nu-s fana genului acesta de semnaturi. 7.

Off: @Evonne: Singura asemanare pe care o gasesc este ca in ambele imagini este acelasi tip.
Sus In jos
Nameless

Nameless


Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : În ochii prietenilor.
Mesaje Mesaje : 487


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Vin Aug 30 2013, 23:41

O sa le comentez la comun:
Imi place marimea si faptul ca sunt alb-negru. La semnatura ar fi fost bun un gif. Cine nu il iubeste pe Kurt..? - 9,5.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Sam Aug 31 2013, 12:14

Avatar: Îmi place că are culori reci, respectiv nuanţa de gri ştearsă şi albastrul-safir. Mărimea este detul de mică, un detaliu pe care nu prea-l suport dar nu pot scade nota din cauza asta. Fata pare tristă, sau uimită. De asta îmi plac avatarele şterse. Nu poţi observa prea multe din sensul lor. Nota 9.

Semnătură: Presupun că este aceeaşi fată, de fapt, sunt sigură. Spre deosebire de avatar, ochii gif-ului nu sunt la fel de accentuaţi. Însă este o luminiozitate aparte care accentuează ochii. Nu prea îmi exprimă ceva cuprinzător, ci doar că fata este surprinsă. Nota 6.

Media: 7.5
Sus In jos
Delusion

Delusion


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Narnia
Mesaje Mesaje : 27


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Sam Aug 31 2013, 17:13

Avatar: Îmi place expresia feței ce o are respectiva fată. Mărimea mărită a ochiului pune accent pe acesta și pe subînțelesurile privirii, cel puțin pentru mine așa e. Imaginea e alb-negru, ceea ce din nou, îmi place. Părul vâlvoi dă o notă rebelă, neglijentă. Tipa pare goală, ceea ce adaugă naturalețe ce e intensificată de părul nearanjat. Ce nu îmi place: forma pătrățoasă. Mărimea puțin exagerată a ochiului, chiar dacă e anime, personal nu îmi place mărimea În rest, e okey. 8.5.

Semnătură: Versurile se potrivesc oarecum cu avatarul -expresia feței-, dar nu și cu semnătura. Versurile sugerează impunere, dorință, energie, nerăbdare, știi tu, ceva ce se stârnește în interior. Iar imaginea semnăturii îmi inspiră depresie, plictiseală, nemotivare, ceva fără vlagă, fără puterea de a lupta. Dar e tot alb-negru ca și avatarul, merge gama de culori/nonculori aici. Totuși aș putea găsi legătura. Faza inițială fiind cea de depresie, apoi apare dorința aceea ce face energia să apară și se face trecerea de la imaginea semnăturii la cea a avatarului. Deși nu e acelați personaj. Poate aprofundez prea mult. Da, asta fac. Notă: ăăm, ca aspect e drăguț, chiar okey. Ca subînțeles am aprofundat mai sus. 8.

Media ar fi 8,25.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422Sam Sept 14 2013, 23:40

Avatar: 9
Semnătură: 8
Sus In jos
Continut sponsorizat





Da nota avatarului/semnaturii. Empty
MesajSubiect: Re: Da nota avatarului/semnaturii.   Da nota avatarului/semnaturii. UtjS422

Sus In jos
 
Da nota avatarului/semnaturii.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Da o nota manelei de sus!
» Dă o notă melodiei de mai sus.
» Dă o notă openingului/endingului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Jocuri-
Mergi direct la: