Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O zi obisnuita, cred

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

O zi obisnuita, cred - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O zi obisnuita, cred   O zi obisnuita, cred - Pagina 4 UtjS422Mier Sept 11 2013, 23:30

-Nu il invoc, el e colierul, practic nu sta in lumea noastra pentru un timp, e tot timpul aici, doar ca in colier isi reface puterile, sa spunem ca atunci cand redevine colier se vindeca instant de tot, deci nu poate fi oprit usor. Si nu am numarat, rezista inte o ora si 7.
Sus In jos
xAimee

xAimee


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Butterfly-town
Mesaje Mesaje : 124


O zi obisnuita, cred - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O zi obisnuita, cred   O zi obisnuita, cred - Pagina 4 UtjS422Mier Sept 11 2013, 23:37

-Foarte tare.Aşa a fost de la început?Sau aşa ai făcut tu...?
Hann era chiar curioasă în privinţa acestui subiect.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

O zi obisnuita, cred - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O zi obisnuita, cred   O zi obisnuita, cred - Pagina 4 UtjS422Mier Sept 11 2013, 23:40

-De la inceput, nu s-au schimbat prea multe, decat capul si coada... In fine, eu cu el suntem prieteni buni, si daca vrei sa ma adaugi pe lista ta de prieteni nu am nimic impotriva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O zi obisnuita, cred - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: O zi obisnuita, cred   O zi obisnuita, cred - Pagina 4 UtjS422

Sus In jos
 
O zi obisnuita, cred
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Lacul-
Mergi direct la: