Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Luptele favorite din One Piece

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Luptele favorite din One Piece Empty
MesajSubiect: Luptele favorite din One Piece   Luptele favorite din One Piece UtjS422Mar Sept 10 2013, 22:34

Care sunt luptele voastre preferate din animeul One Piece?

Una din luptele mele favorite a fost cea a lui Luffy cu Moria, în general toate luptele lui Luffy au fost foarte bune, dar aceasta mi-a plăcut în mod special deoarece Moria este unul dintre personajele mele preferate din punct de vedere al abilităților, lupta a fost și mai lungă și mi-a plăcut cum a întors Luffy situația cu transformarea sa într-un gigant.

Altă luptă care mi-a plăcut a fost războiul de la Marineford unde mi-a plăcut și povestea luptei, cum toți pirații Barbă-Albă au năvălit pentru a-l salva pe Ace și cu ajutorul trupelor aliate cu Edward plus trupa din Impel Down a lui Luffy. A fost un război foarte frumos ca și întreg, mi s-a părut insipartă moartea lui Barbă Albă în picioare, omorât cu greu de către Barbă Neagră și echipajul său, cel ce avea să deveină după acest război o mare amenințare.

Sus In jos
Joimt

Joimt


Localizare Localizare : Vid
Mesaje Mesaje : 30


Luptele favorite din One Piece Empty
MesajSubiect: Re: Luptele favorite din One Piece   Luptele favorite din One Piece UtjS422Mier Aug 17 2016, 10:24

Barba Alba vs Marina
Plarile de Paie vs familia lui Doflamingo
ozora vs dracule mihawk
Sus In jos
 
Luptele favorite din One Piece
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre ”Luptele programate”
» Luptele pentru zone
» Cum credeti ca se vor termina luptele pentru Fructul Mera-Mera?
» Descriere One Piece
» Descriere One Piece

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: One Piece-
Mergi direct la: