Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 21:01

Ok ok ok.Deci.Cum Chris era în spatele meu încă încercând să se ridice de la lovitura lui chimera.Îl apuc de guler şi-l arunc către Jaden.Apoi cu paşi zvelţi ajung aproape de Jacky ,cam la 3 m distanţă.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:18

Cum colierul se prinde de Chris si se sparge. Chris este electrocutat rau, de Chimera acum si mai rau ca data trecuta dupa care chimera se duce in jurul lui Jaden ca un mod de aparare.

OOC: 125%-4%=121% energie ramasa
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:20

Eu rămân în aer uitându-mă la cei doi cum se lovesc. Se pare că au uitat de mine..

OOC: 121+2=123%
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:27

Tipa era în aer deasupra mea şi alui Jaden.Rău pentru ea.Cu Airbending creez un vărtej şi o prind pe tipă înauntru-l acestuia ,aruncând-o către chimera.
OOC:125-8+4=121
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:31

Jaden pune firul in gura lui Chimera si dupa concentreaza un thunder Ball in mana si sare la atac catre fata.

OOC: 121%-15%+5%=111%
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:38

Folosesc o carte prin care am o viteză mare pentru 3 secunde astfel încât iese din tornadă şi zboară evitând atacul tipului.

OOC: 123+2-5=120
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:42

Chris deabea se ridica de pe jos.Puteam să-l mai ţin încă,era un scud foarte eficient împotriva fulgerelor.
-Chris te descurci de minute!
Îi fac semnul de ok zâmbiind-
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Mier Sept 11 2013, 22:46

Chimera ii mai da un inpul lui Jaden, profita de momentul de neatentie al lui Mei ca sa o loveasca cu Thunder ball.
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 21:40

Mă uit la cei doi cum se lupta ca mâţa în calendar. Uff...

122+2=124


Ultima editare efectuata de catre Perrie in Joi Sept 12 2013, 21:46, editata de 1 ori
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 21:45

Era destul de departe de mine cu aceea minge de fulgere.Mă uit la fată.
-Ce zici să mai stai un pic cu picioarele pe pământ?
Şi cum amândoi erau într-o rază cam de 6 m.Folosesc gravitaţia şi îi bag pe amândoi în pământ.Pe Jaden nu l-a afectat atât de tare ,fiind deja la pământ,dar pe tipă da,aflându-se în aer şi eu apăsând cu o forţă destul de mare,aceasta s-a ciocnit de pământ destul de rău.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:15

-Reverse.
Pe mana lui Jaden apare energia acea albastra si cand mana lui atinege pamantul el este aruncat spre Mei cu aceasi forta cu care l-a atrac Mei de pamant, cand e langa ea se prinde de ea ca sa fie atrasa si ea de pamant.
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:23

Înainte să cad pe pământ folosesc o carte care mă duce uşor până jos pe pământ în picioare şi după îmi iau o poziţie de defensivă

124-5=119+2=121
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:31

OOC:Perrie...ce este gravitaţia?Îţi dai seama la ce viteză te-am dat la pământ?
BIC:Degeaba folosea aceea magie,gravitaţia mea o apăsa în continuare către pământ.Când Jaden mă prinde de mână să mă tragă jos după el,efectul dispăre,iar Jaden era exact lângă mine.Pun mâna pe bustul lui şi folosesc Wind Dance asupra lui,clar eu eliberându-mi mâna înainte de-al arunca cu Wind Dance.
OOC:111% energie rămasă.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:35

Jaden e aruncat puternic de atacul lui Mei si lovit rau in zona pieptului. Jaden sa sa isi creeze limit break pe fata dar parca il opreste ceva sa o faca si ramane putin pe jos si chimera sta langa el sa il protejeze pana se poate ridica.
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:44

Fata aceea m-a atacat deci o să plătescă. Folosesc o carte în care îmi apare o bilă de energie verde şi o trimit spre Mei aceasta atacând-o şi cauzându-i daune , bila se întoarce înapoi în mâna mea.

OOC: 118%
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:52

Mă feresc de aceea bilă verde ,creend un curent cu ajutorul Airbendingului,aceasta neatincându-mă.
OOC:111-6+4=109
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 22:56

Jaden isi creaza limt break pe fata asta fiind singura lui sansa sa castige dar masca lui era putin schimbata acum, mult mai sinistra si jaden isi pierde cunostinta, scoate un tipat dupa care ramane lat pe jos.
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 23:03

Trag o carte random iar această carte mă face să am ultra sunete, aşa că printr-un ţipăt fac nişte unde de ultrasunete prin care le rănesc urechile adversarilor făcându-i să ţipe şi să cadă în genunchi.

OOC:115
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Joi Sept 12 2013, 23:09

Da,era adevărat.Mă dureau urechile,şi Jaden e leşinat...dar fata încă luptă.Folosesc Vernier şi ajung foarte repede în spatele ei,aproximativ la câţiva cm de ea.Îi blochez mâinile şi în timpul acela activez Wind Strike,adică un vărtej de vânt care se deschide direct în jurul adversarului provocândui daune medii spre mari.Apoi mă îndepărtez de aceasta pregătită să o lovesc la prima mişcare.
OOC:109-11-7+4=97
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:00

Urmăresc lupta și intru subtil sub pământ cu ajutorul Earth Fusion,și da,fără gropi ca să înțeleagă și nou-venita.Ajung sub picioarele ei,fără ca ea să poată simți vreo vibrație.Pământul era singurul loc în care puteam ataca nestingherit.Am ieșit repede din pământ cu un salt ajungând în fața fetei și îi ofer un pumn puternic ce o trimite departe de zona de unde atacasem,cam 10 metri.Rămân pe poziție conștient de următorul atac al adversarului.
OOC:116%-7%+3%=112%
Sus In jos
Continut sponsorizat





Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei   Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Jack vs Jaden vs Perrie vs Mei
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» [Comenzi] Perrie
» Perrie Stewart
» Jack vs Mei
» Jack Albas
» [Comenzi] Jack Albas

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Lupte programate-
Mergi direct la: