Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Crucia versus Kynsho

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:29

Ooc: Acest topic este privat.

Bic: Kynsho merge la cascadă , era după-amiază , multe lemne o luau la vale pe apă , acesta se pune jos , pe iarbă , pe malul stâng al cascadei , acum aștepta sfârșitul , sfârșitul vieții. Gândurile îl măcinau , dar mai privește odată în jur cu atenție , putea să vadă că cerul este senin , temperatura era de 20 grade celsius , nici o vietate.
~ Moarte.. Zice el calm.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:33

Mă plimbam liniştită pe la cascadă. Admiram peisajul vag care-mi dădea o stare de melancolie. Cerul devenea sumbru, afară era oarecum plăcută. Oftez, uitându-mă-n prejur. 
- Îmi trebuie o îngheţată.
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:37

Cineva vine , e pe malul drept al cascadei , era Crucia... Se pare că așa o să se termine viața lui Kynsho. Se ridică în picioare , distanța până la Crucia era de o sută de metri , strigă.
~ Ce mai faci , Crucia? Zice el râzând .
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:53

-Oh, Kynosho. Uat ar iu duin? 
Spun pe un ton calm, apropriindu-mă de el.
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:59

Acesta vedea că Crucia se apropie de el cu viteza de 1 metru pe secunda, dar avea să sară pe lemnele de pe apă ca să ajungă la el. Acesta nu mai cunoștea rațiunea , nebunia pusese pradă pe el.
~ Moarte. Și aruncă un cuțit spre ea , cu putere și viteză mare , țintea gâtul. Zangetsu îi apare pe spate *un semn , bșa bla*.
~ Omoară-mă.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 16:04

-Nu fii aşa de încrezător. 
Spun în timp ce pun mâna pe el, formând un sigiliu care-l imobiliza (ha ha ha, god mode!). Mă depărtez de el, scoţând o sabie rară din teacă. Aceasta avea raze x abilitatea de a deteriora totul pe o rază de 1 km. Mă depărtez de el, lăsând între noi o distanţă de doi metrii. Arunc spre el două kunai-uri care se mişca aşa cum voiam eu, fiind un păpuşar! Îl las să vină spre mine. 

Ooc:
Să avem viaţă infinită!
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 16:11

~ Crezi tu ? Acesta neagă imobilizarea *god mode* , dă drumul materiei în jur pe 30 metri *god mode* , o prinde pe Crucia de gât și dă cu ea de pământ. Foloseste materia si il pune pe Zangetsu la gatul ei *o unda foarte letala daca o folosesc* , materia formează o sferă pe lângă Crucia care o să facă presiune in doua minute. Kynsho sare in spate trei metri.
~ Bun așa.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 16:42

-Na, na. 
Spun în timp ce formez în jurul meu un strat de turţuti care îngheaţă materia, lăsând-o să se spargă. 
-Dragă, de ce nu cucerim lumea? 
Mă depărtez de el, lăsând o distanţă de 50 de metrii. 
-For the glory of Satan!
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Vin Sept 13 2013, 16:45

Kynsho se uită la ea , a spart materia dar Zangetsu era deasupra ei nu avea ce-i face , folosește unda si ii taie gâtul , dar aceasta dispare fix cand sa fie taiat de tot , acum se regenerează.
~ Nu! Kynsho apare lângă ea , o prinde iar de gât.
~ Nu mai sunt Kynsho... Dă cu ea de pământ , cu Zangetsu în mâna dreaptă vrea să-i taie gâtul.
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:32

Acesta îi bagă sabia în frunte și o omoară pe Crucia *God mode.

~ Abis plăcut. Apoi cu o mișcare elegantă îi taie abdomenul și începe ai linge sângele în timp ce o dezbracă. Acum trupul Cruciei era dezbrăcat iar sângele îi se prelingea pe abdomen. Acesta picând pradă morții începe a viola trupul neînsuflețit al fetei care zace acum moartă în fața lui.


Ultima editare efectuata de catre Blair in Lun Sept 23 2013, 08:02, editata de 1 ori (Motiv : Rpg-ul nu mai este pus în funcţiune. Încă o abatere şi iei advertisment. Măsoară-ţi faptele.)
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422Lun Sept 23 2013, 08:01

Înainte de a spune ceva: 
-Rpg-ul este închis. Prin urmare nici o activitate nu mai poate fi desfăşurată aici. 
Acum: 
-Crucia nu a murit! Dacă forumul era activ (rpg-ul) postam, aşa că acţiunea este egală cu zero. Plus că: O iubeşti aşa de mult pe Crucia încât ai violat-o şi când era moartă *blush*.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crucia versus Kynsho Empty
MesajSubiect: Re: Crucia versus Kynsho   Crucia versus Kynsho UtjS422

Sus In jos
 
Crucia versus Kynsho
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kynsho Ukaryu
» [Tehnici] Kynsho Ukaryu
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Kynsho Ukaryu vs Spawan Xirix
» Crucia.
» Akky vs Crucia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Cascada-
Mergi direct la: