Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Săriţi nevăstuicilor!

In jos 
+4
Misterio
Perrie
Akky
Evonne
8 participanți
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:36

Oh, războiul începuse. Totul era calm, fără pic de noimă. Puteam folosii orice doream. Aşteptam momentul bun pentru a-mi desluşi planul. 
-Apocalipsa, oameni buni.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:41

Akky apăru acolo și aruncă cu niște bolovani imenși spre Australia în timp ce spunea rugăciuni.
Sus In jos
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:42

Perrie ajunge acolo şi îl trăsneşte pe Akky cu cele mai groaznice fulgere.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:45

Vin și eu și creez cutremure de magnitudinea 10000000 pe scara richter.Apoi ridic bucăți enorme de pământ și fac ploaie de pământ.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:49

Akky îi luă toate bucățile de pământ lui Jack și le aruncă spre Australia.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1342


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 15:57

Apar undeva in spatiu urmarindu-i pe tipi cum se prostesc. Ma joc cu un kunai ce are pe el un sigilui.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 17:23

Hazama se indrepta spre Crucia,a venit ca o persoana normala.
-Apocalipsa?
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 17:59

-Aşa se pare.
Spun pe un ton calm, privindu-l pe Hazama. 
-For the glory of Satan!
Sus In jos
Chaos

Chaos


Mesaje Mesaje : 279


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Vin Sept 13 2013, 19:35

Il invoc pe Chuck Norris ce se lupta cu toti,scuipand foc,foc cu apa rosie,zburatoare.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Sam Sept 14 2013, 09:33

Îl transform pe Chuck Norris în pământ,apoi mă transform într-o bestie cu 3 capete,cu un braț de 10 metri și cu altul de 5,cu picioare de păienjen,cu un tatuaj cu fulger pe spate,unu de foc pe o mână.Mă duc în Australia și o distrug lovind cu pumnii mei și bucăți de pământ.
Sus In jos
Mortum

Mortum


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 1899

Rang RPG Rang RPG : F Class

Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Sam Sept 14 2013, 11:13

Sar pe campul de batalie si-mi folosesc "arma" ca sa distrug dusmanii
Sus In jos
Chaos

Chaos


Mesaje Mesaje : 279


Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422Sam Sept 14 2013, 11:29

Am scos niste pistoale de energie,dupa care am inceput sa trag in jur,nimerind gaini,eu fiind Dumnezeu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Săriţi nevăstuicilor!  Empty
MesajSubiect: Re: Săriţi nevăstuicilor!    Săriţi nevăstuicilor!  UtjS422

Sus In jos
 
Săriţi nevăstuicilor!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Război-
Mergi direct la: