Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inceputul scolii

In jos 
AutorMesaj
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Inceputul scolii Empty
MesajSubiect: Inceputul scolii   Inceputul scolii UtjS422Lun Sept 16 2013, 02:14

Bafta la scoala, fie ca acest an scolar sa va umple inimile de bucurie si de noi intamplari frumoase in lumea literaturii (* si alte chestii de genu). Sper ca acest an sa treaca la fel de frumos cum au trecut toti anii in care am * si am asteptat cu sufletul la gura iesirea profesorului din sala de clasa si venirea vacantei. Asa cum speram toti ca visele pentru burse sa nu ne fie destramate la fel cu aceleasi sanse sa creasca bursa cu 200 de lei. Iesirile in curtea scolii pline de voiosie si de * sa fie mai largi pentru toti * care au reusit sa intre la scoala/liceu. Iubitele noastre bai care ne salveaza timp de 4 minute de ora sa fie cu mai putine desene cu * pe pereti si urme de * peste tot. Fie ca colegii sa aiba pixuri mai multe de imprumutat si caiete cu mijlocul nescris pentru a rupe foi. Doamne ajuta sa trecem si de acest an in care ne vom * in note de 5 sau mai mici.


Ultima editare efectuata de catre Akky in Lun Sept 16 2013, 16:28, editata de 1 ori (Motiv : Te rog să termini cu defăimarea persoanelor pe care probabil toți de aici nu le cunoaștem și cu lucrurile rasiste, mă bucur că încerci să fi amuzat dar o poți face într-un mod mai decent. Ți-am cenzurat cuvintele ce conțineau semne de defăimare.)
Sus In jos
 
Inceputul scolii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Orice-
Mergi direct la: