Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Şaisprezece ani.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Şaisprezece ani.  Empty
MesajSubiect: Şaisprezece ani.    Şaisprezece ani.  UtjS422Dum Sept 22 2013, 01:04

Ştiu că poate nu se încadrează aici, dar presupun că ar fi frumos să-i urmăm lui Adi a.k.a Akky la mulţi ani cu ocazia zilei lui de naştere. Ăm, o zi frumoasă pline de pitici australieni şi să ţi se îndeplinească dorinţa pe care o ai de ceva timp. Nu mă pricep la complimente, deci nu pot spune decât La mulţi ani
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Şaisprezece ani.  Empty
MesajSubiect: Re: Şaisprezece ani.    Şaisprezece ani.  UtjS422Dum Sept 22 2013, 13:08

Imediat ce am văzut topicul nu am putut rezista să nu-i ofer lui Akky o urare.La mulți (b)ani și sănătate că-i mai bună decât toate!
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Şaisprezece ani.  Empty
MesajSubiect: Re: Şaisprezece ani.    Şaisprezece ani.  UtjS422Dum Sept 22 2013, 13:28

Mulțumesc amândurora pentru urări! Dalia, tot nu te-ai putut abține să vorbești de Australia. *blush*
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Şaisprezece ani.  Empty
MesajSubiect: Re: Şaisprezece ani.    Şaisprezece ani.  UtjS422Dum Sept 22 2013, 13:58

Bineînţeles. Mă hotărâsem să-ţi închiriez Australia pentru astăzi, dar m-am răzgândit :o3.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Şaisprezece ani.  Empty
MesajSubiect: Re: Şaisprezece ani.    Şaisprezece ani.  UtjS422

Sus In jos
 
Şaisprezece ani.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Alte subiecte :: Orice-
Mergi direct la: