Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [Comenzi] Crucia - Alchimist.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


[Comenzi] Crucia - Alchimist. Empty
MesajSubiect: [Comenzi] Crucia - Alchimist.   [Comenzi] Crucia - Alchimist. UtjS422Vin Aug 16 2013, 12:14

Mă îndrept spre capela alchimistului. Cel mai straniu loc pe care-l văzusem, pe lângă fierar. Locul era plin de chestii voo-doo. Intru în încăpere, afişându-mă în faţa alchimistului.
- Dr. Hainz! Ştiu, e prima dată când mă vedeţi, dar am ceva să vă cer. Am nevoie ca pastila asta, să oprească orice otravă, paralizie sau orice alt lucru care intră în organism (ca un scut) timp de 3 posturi.
Spoiler:
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


[Comenzi] Crucia - Alchimist. Empty
MesajSubiect: Re: [Comenzi] Crucia - Alchimist.   [Comenzi] Crucia - Alchimist. UtjS422Vin Aug 16 2013, 12:24

- Se poate rezolva dar e destul de greu. Am nevoie de 20 Jewels. Mai am nevoie de otrava de vipera, dar nu orice vipera, una gasita in varful muntelui. Zona aceea e foarte periculoasa, pe acolo sunt multi criminali. In afara de asta mai am nevoie de o substanta chimica alba care se gaseste pe insula mortilor. O detine un alchimist de acolo, dar o sa iti dea substanta dupa o lupta cu el. Mult succes in cautari.
Sus In jos
 
[Comenzi] Crucia - Alchimist.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [Comenzi] Kira - Alchimist
» [Comenzi] Crucia.
» Despre "Alchimist"
» Crucia.
» Crucia Leidenschaft.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Alchimistul-
Mergi direct la: