Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inelul.

In jos 
AutorMesaj
Bridgit

Bridgit


Mesaje Mesaje : 158


Inelul. Empty
MesajSubiect: Inelul.   Inelul. UtjS422Sam Aug 17 2013, 17:55

Ajung la mall intr-o mare viteza... De ce? Pentru ca trebuia sa imi cumpar un inel de care am nevoie, vreau sa il duc la fierar cat mai repede , vreau sa aiba regenerare 3% pe post. Incep sa umblu ca disperata prin tot mall-ul avand in mana niste banii .  Cu banii acestia trebuie sa imi cumpar inelul , intru prin toate magazinele de bijuterii si ma uit la un inel care sa aiba niste inscriptii antice pe el. Ce ma fac ? Ce ma fac? Daca l-a cumparat cineva si numai prind deloc niciun inel din acesta. Deodata imi amintesc numele magazinului. Acum mai am de gasit magazinul.Incep sa intreb lumea daca a auzit de "Antik Shop". Toata lumea se fofileaza si spun ca nu au auzit in viata lor de acest magazin .
-Inseamna ca tot ce am vazut a fost un vis sau ce ? Imi vine sa ma dau cu capul de peretii.
Ies afara din Mall si ma duc in spatele mall-ului . Acolo vad o masina care duce toate inelele din acel magazin.
-Ma scuzati , ce se intampla aici ? Sunt inelele din magazinul Antik Shop? intreb eu pe cel care ducea inelele.
-Da , a dat faliment magazinul , nimeni nu cumpara , erau prea scumpe .
-Dar imi trebuie foarte mult acel inel , nu stiu ce m-as face. *rugandu-ma de acel tip sa imi dea inelul*
-Poti sa il iei si pe gratis , nu trebuie sa platesti , macar tu vrei ceva din magazin.   spune acel tip dandu-mi inelul pe care mi-l doream
IN SFARSIT ! AM INELUL ! Fug repede la fierarul legendar pentru al face mai puternic.
Sus In jos
 
Inelul.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Mall-
Mergi direct la: