Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:24

Ajung la plaja pentru ca am vrut sa ma relaxez un pic dupa un antrenament greu.Pe cine pacalesc?M-am ratacit iar!
-Cum naiba ma ratacesc in halul asta?Trebuie sa vorbesc cu un indrumator.
Imi scot un prosop din geanta ca sa-l pun pe nisipul caldut si ma dezbrac pana raman doar in boxeri.Apoi cum era de asteptat.....la balaceala!
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:27

Trecuse ceva vreme de cand nu mai iesisem. Mai tot timpul ma plictiseam, asa ca nu facusem decat sa stau in camera. Decisesem sa mai ies putin, ca sa ucid plictiseala. Ies din camera mea si ma indrept spre plaja, unul din locurile in care nu mai fusesem pana acum. Cand ajung ma asez in fund pe nisip. Afara era cald. Poate prea cald.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:35

Plictisit,ma hotarasc sa ies la o plimbare,dupa mai mult timp ajung langa un fel de plaja.
-Pai,cred ca ao sa stau pe aici ceva timp.
Cobor si ma asez pe nisip cu fata spre soare.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:36

Vad 2 persoane care s-au asezat fix in stanga si in dreapta locului meu si ma duc si eu acolo.
-Salut!Ce mai ziceti?
Sunt incredibl.....
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:39

Continuam sa stau pe nisip, pana aud vocea unui tip. Imi indrept privirea spre el si incerc sa imi dau seama daca il cunosteam sau nu.
- Um, ne cunoastem cumva? intreb putin confuza.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:44

Ma trezesc la realitate de intrebarea unei persoana,raman cu fata in sus si ii raspund:
-Ce sa fac,lenevesc la soare!
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:47

-Ei bine s-ar putea sa ne cunoastem...sau poate nu...sau poate da.ii spun cu un zambet malefic.
Apoi ma uit la tipul ala.
-De am putea toti sa lenevim la soare...insa astea-s vremurile.Trebuie sa luptam pentru ce ne dorim
Eram uimit de cum schimbam subiectele intre ele ca pe sosete.
Oh my God,sunt un geniu!
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 11:51

- Ei bine, se pare ca eu nu te cunosc, spun pe un ton confuz in timp ce desenez cercuri cu degetul pe nisip.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:01

-Ca tot veni vorba de cunostinta,nici eu nu va cunosc pe nici unul din voi,dar nu ma plang.
Spun eu continuand sa stau intins.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:02

pa-pa.


Ultima editare efectuata de catre Symphonie in Mier Aug 28 2013, 12:09, editata de 1 ori
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:04

-Eu sunt Devil,diavolul cu trei sabii.Voi sunteti?
Si ma uit la apa limpede a marii.
OOC:Symph,n-ai ce cauta in topicul asta.Te rog pleaca.
Sus In jos
Madness

Madness


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Osaka
Mesaje Mesaje : 402


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:06

- Enoshima Junko, spun pe un ton plictisit. Asta e prima si singura data cand imi spun numele, asa ca sa nu-l uitati.
Sus In jos
VladX

VladX


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Ionia
Mesaje Mesaje : 298

Rang RPG Rang RPG : Rang F

Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:09

-Ryu Arisato.
Spun ridicandu-ma de jos.
-Siii....acum ce?
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422Mier Aug 28 2013, 12:25

-Pai sa ne distram!spun cu un strigat de luptator
Apoi ma indrept spre mare.
-Balacealaaaa!
Sunt nebun!Mwahahahaha!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun Empty
MesajSubiect: Re: Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun   Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun UtjS422

Sus In jos
 
Ratacit din nou,insa intr-un loc mai bun
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Doi într-o cameră
» Ratacit in apropierea lacului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Plaja-
Mergi direct la: