Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Mier Sept 04 2013, 21:14

Mă plimb liniştită către vârful muntelui,nuştiu de ce..dar oarecum îmi plăcea pe acolo...
-Numa la vârfuri îţi stă capul...-Chris
-Ahahaha...şi ţie la nemţi....
-Ohohoh...bine tac....-Chris

Se înserase afară de vreo 10 minte ...poate chiar mai mult,cerul era senin iar pe unde mergem eu se vedeau stelele ca şi cum ar fi pictate...în fine...merg ce merg şi aud nişte foşnături.După căteva minute dintr-un tufiş iese un băieţel,drept în faţa mea.
-N-ai noroc... -Chris
-Taci.

Îl întreb pe băiat de unde vine şi ce face...dar nimic...stă,se înhoalbă la mine..şi apoi fuge iarăşi printre copaci.Eu mă uitam poker face la el băiat,cum dispărea din peisaj...
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Mier Sept 04 2013, 21:19

Neavand ce face,ajung la munte ca un drumet ce sunt.Si da,cu tot cu Excalot,cum eram obisnuit.
De ce te-ai gandit sa vi seara la munte?-Excalot
E mai spontan.

Si apoi o vad pe Mei care parea putin confuza.Ajung la ea si ii spun:
-Ahoy!Ups,asta era pentru mare.
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Mier Sept 04 2013, 21:21

Ooc: Sunt cu personajul secundar.
Rui mergea spre vârful muntelui , era o seară frumoasă și dorea să vadă tot orașul , deodată la treizeci de metri de ea zărește două persoane la distanțe diferite , distanța dintre ele era de douăzeci de metri. Rui pleacă tot în față.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Mier Sept 04 2013, 21:24

-Ce?Şi tu ai înebunit?Oh ferească bunul Dumnezeu....
Îmi fac cruce,nu era deajuns că Chirs e dus cu capul şi se gândeşte numai la perversiuni,un "băiat al pădurii" îmi apare ca prin minune şi dispare la fel..şi acuma apare "deşteptul" ăsta...ce-am făcut să-mi merit asta.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Joi Sept 05 2013, 12:13

-Deci...pari cam ingandurata,ai vazut ceva ciudat,misterios dar in acelasi timp si infricosator?spun cu stelute in ochi
Ai innebunit total.Criza sexuala te-a facut sa-ti pierzi ratiunea.-Excalot
Taci.

Ma uit prin imprejur dar vad numai o priveliste.Apoi ma intind pe jos si ma uit la stele.
-Te-ai gandit vreodata de ce stelele sunt sus pe cer?
Sus In jos
XyZ.

avatar


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Localizare Localizare : Pegasus
Mesaje Mesaje : 182


Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422Joi Sept 05 2013, 22:19

Rui ajunge între ei doi , se duce spre fata de la stânga ei , la zece metri de ea spre stânga.
~Salut.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii Empty
MesajSubiect: Re: Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii   Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii UtjS422

Sus In jos
 
Fata pădurii...ba nu...băiatul pădurii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Craterul din inima pădurii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Muntele-
Mergi direct la: