Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”

In jos 
4 participanți

Cine credeți că va câștiga turneul?
Ace (Ogami Rei)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_3100%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 0% [ 0 ]
Akky (Akky Kentatsu)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_31014%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 14% [ 1 ]
Symphonie (Symph Yuno)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_31014%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 14% [ 1 ]
Lya (Mei Martin)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_31014%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 14% [ 1 ]
Zancrow (Kynsho Ukaryu)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_3100%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 0% [ 0 ]
Rinne (Okuno Finn)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_3100%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 0% [ 0 ]
Razy (Jaden Seju)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_31057%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 57% [ 4 ]
Spawan (Spawan Xirix)
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_3100%Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” 3_210
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7
 

AutorMesaj
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” Empty
MesajSubiect: Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”   Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” UtjS422Mar Sept 10 2013, 00:36

Aici puteți face pariuri pentru cine credeți că câștigă turneul. Odată ce puneți pariul nu mai puteți să îl schimbați. Mult noroc cu pariurile.


Ultima editare efectuata de catre Akky in Mar Sept 10 2013, 17:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” Empty
MesajSubiect: Re: Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”   Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” UtjS422Mar Sept 10 2013, 00:47

Hai ca am vazut ca turneu trecut nu a fost nici un pariu serios, eu deschid acum serios, pariez 50 Jewels pe Mei Martin.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” Empty
MesajSubiect: Re: Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”   Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” UtjS422Mier Sept 11 2013, 13:18

Eu pariez 50 de jewels pe Razy şi o naftalină pe Akky. Ah, era să uit. O brioşă pentru toţi!
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” Empty
MesajSubiect: Re: Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”   Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” UtjS422Mier Sept 11 2013, 13:23

Pariez 50 de Jewels pe Jaden Seju.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” Empty
MesajSubiect: Re: Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”   Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei” UtjS422

Sus In jos
 
Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei”
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Ogami Rei vs Akky Kentatsu
» Pariuri turneu ”Noua Generație”
» Turneul "Cuceritorul Magnoliei" Spawan Xirix vs Mei Martin
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Kynsho Ukaryu vs Spawan Xirix

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Reguli și înștiințări RPG-
Mergi direct la: