Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 18:21

Saruhiko se plimba prin parc,nu avea chef de nimic,ca deobicei,fiecare pas al sau era mai asurzitor,parcul nu era plin in momentul asta,sau cel putin centrul lui nu era.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 18:27

Cum era un parc,clar avea şi un teren de fotbal şi basket.Eu una,cum adoram acel sport mă jucam singură cu o minge.Aveam părul prins în coadă şi îmbrăcată într-un trening.Timmy,oarecum voia să se joace cu mine,dar el nu poate să înscrie.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 18:35

Intre terenul de fotbal si cel de baschet era un copac,relativ mare,poate era batran,poate nu,poate era doar mai putin tanar,cine stie?Oricum,nu are legatura cu povestea noastra.Saruhiko se indreapta spre teren,era antitalent la sporturile cu mingi inca de cand era mic,sau cel putin la majoritatea lor.Doi gandaci kamikaze se indreapta spre ochelarii sai,fiecare pe o lentila,acesta nu mai vede cu ei deci trebuie sa ii dea jos,nu mai vede asa de bine dar vede per total tot,cauta ceva cu care sa isi stearga ochelarii,dar n-are idei.Acesta o observa pe fata aceea,avea talent,sau cel putin asa parea pentru Saruhiko,si asa nu era mare amator,pentru el oricine putea sa faca o smecherie cu mingea avea talent.Acesta se apropie de fata,pasii sai devenind tot mai apasati la fiecare pas.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 18:39

Băteam mingea şi iar o băteam de asfalt.Observ un băiat care se îndrepta spre mine.Oare vrea ceva de la mine?*Nuştiu,dar oricum e o şansă pentru a-ţi mai face un prieten.*Încetez de bătut şi o las pe jos.Timmy o ia şi începe să o poarte ici colo.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:11

Acesta se uita la caine dupa care a observat ca fata a lasat mingea,se pare ca l-a observat,sau poate era o persoana in spatele sau pe care a observat-o,oricum nu mai conteaza,acesta ajunge langa fata si spune uitandu-se in ochii ei si gandindu-se ca va fi o zi relativ interesanta.
-Hei.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:13

Din câte se pare,avusem dreptate.Nu ezit să-i răspund înapoi.
-Hei.
Mă uit la el,mai precis la ochii lui..se pare că nu vedea prea bine fără ochelari,sau aşa mi se pare mie..
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:21

Acesta avea ochelarii in mana dreapta,nu avea cu ce sa ii stearga,de obicei nu sunt muste kamikaze care sa te atace,cauta ceva cu care sa ii stearga,dar nu avea nimic la el,si nu vroia sa isi foloseasca hainele,daca isi folosea mana era o posibilitate sa ii zgarie,deci ramane cu vederea in ceata.
-Ai ceva cu care sa imi pot sterge ochelarii?Apropo,ma numesc Saruhiko.spune acesta indreptand ochelarii spre ea,nu era obisnuit sa priveasca in ceata.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:24

Mă uit la el,se pare că chiar nu vedea bine fără ochelari.Norocul lui era că am adus cu mine o geantă cu de toate,înclusiv batiste umede şi uscate.Merg pe banca unde îmi era aşezată geanta şi iau ambele pachete.Mă reăntorc la băiat şi île îmânez.
-Poftim.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:28

Acesta ia o batista umeda si una uscata,prima data si-a sters ochlarii cu cae umeda dupa care i-a "uscat" cu cea uscata,acesta isi pune ochelarii,era cu totul alta viata,acesta isi indreapta capul spre fata si spune.
-Multumesc.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:32

-N-ai pentru ce.
Mă reîntorc la geanta mea unde le pun la locuşorul lor.Apoi mă reîntorc pe teren şi îi fur mingea lui Timmy.Acesta se uită la mine şi latră ca să-i-o dau înapoi.
-Nu ţi-o dau înapoi!Te-ai jucat destul.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:35

Acesta se apleaca inspre Timmy spunand:
-Stiu cum te simti,nu e frumos cand oamenii iti iau ce e mai drag tie.
"de parca m-ar intelege cainele,dar poate e un caine geniu si intelege exact ce zic,cine stie?"spune acesta in gand.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 19:38

Timmy înclină capul şi se uită cu un botic curios la el şi după aceea latră.
-Cred că te-a întrebat unde ai simţit şi tu acest sentiment..aşa-i Timmy?
Se uită la mine şi latră.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 20:14

-De exemplu cand un copil mi-a luat mingea la orfelinat,de atunci nu imi mai plac jocurile cu mingea,si asa nu aveam talent,sunt anti-talent la majoritatea sporturilor.spune acesta ridicandu-se si uitandu-se la fata
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 20:25

-Oh..eu de când am rămas blocată în lumea asta practic basket.
Mă uit la el zâmbiind..stai..ce am spus?El nu ştie nimic despre mine şi eu deja îi spun că vin din altă lume?
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 20:39

-Mhm,de unde vi,iad?Rai?Lumea Shinigamilor?intreaba acesta fara sa para ciudat ceea ce a zis,nu ii se parea iesit din comun
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 20:55

-Lumea spiritelor.
Şi încep să bat mingea şi să arunc la coş.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 21:17

-Si cati ani sunt mai exact de cand te-ai blocat aici?intreaba acesta uitandu-se la minge,a fost o aruncare buna
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 21:20

-Cam 2 ani...
Merg şi recuperez mingea ,apoi mă uit la el.Timmy deja adormise pe bancă cu burta la soare.
Sus In jos
FlashDemon

FlashDemon


Sex Sex : masculin
Localizare Localizare : Aici
Mesaje Mesaje : 110


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 21:28

-Imi arunci un moment mingea?intreaba acesta in timp ce se dezmorteste,e adevarat ca e anti-talent,dar asta nu inseamna ca nu a jucat basket o vreme
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422Dum Sept 15 2013, 21:36

Îi arunc mingea.
-Prinde-o.
Mingea se îndreaptă spre el destul de repede.Oare va prinde mingea?*Oh haide..nu cred că e aşa de moale...*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ Empty
MesajSubiect: Re: Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/   Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/ UtjS422

Sus In jos
 
Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Orasul de langa cel care e langa padurea care e in apropierea unui lac de o adancime de 500 de metrii unde sunt multi pesti.
» Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub?
» Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati
» Patina ce pe gheață desenează un unicorn al Narniei , patinuarul care se află la zece metri de standul care vinde sarmale și varză arsă. Nero cel malefic.
» Liniştea parcului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Centrul parcului-
Mergi direct la: