Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Relaxare în aglomerație

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:22

Prin obișnuința mea de a mă rătăci,ajung la plajă.Nu știu cum,dar eram pregătit pentru asta așa că dau jos din haine și rămân în slipul meu pe care nu îl folosesc prea des,în fond,de unde vin eu nu era plajă.Mă așez pe un șezlong și mă relaxez ca un om normal.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:24

Plimbarea în uitarea velocităţii mă aduseseră la plajă. Nu aveam costumul adecvat pentru a mă bronza, aşa că, continuam să păşesc cu paşi rari pe nisip. Acesta se fărâma din cauza Soarelui, rămânând numai o mică urmă a unei persoane care a mai trecut pe aici. Eram plictisită.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:28

O după amiază liniştită...ce este mai relaxant decât să te plimbi cu prietenul tău cel mai bun pe plajă?Nimic.Şi uite aşa eu cu Timmy ne petreceam după amiaza.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:30

Akky ajunse pe plajă cu un rucsac după el. Înaintă destul de aproape pe apă și acolo scoase un prosop pe care se întinse având rucascul lângă el și privea liniștit apa, era cam plictisit pentru a face ceva acum.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:35

Din moment ce-mi plăcea cum arăt,nu prea vroiam să mă bronzez așa că-mi venise o idee briliantă.Era o stâncă destul de înaltă în apropierea plajei.Ajung în vârful ei și fac un salt spre apă.
-Bombă!
Apa stropește stânca însă nu ajunge la oamenii din zonă.După o bălăceală bună,mă întorc pe uscat.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:37

Parcă mai avusesem acea senzaţie da am avut-o în care cineva mă stropea. Îmi îndrept privirea încruntată la tip, pentru că mă udase. Mă îndreptam cu paşi firavi spre el, având o expresie ranchiunoasă.
-Tu..
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:40

Pe mine nu reuşise să mă stropească..dar Timmy...era mai ceva ca o baie în maşina de spălat.
-Nenorocitu..o să-mi răcească câinele.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:42

După ce a fost udat Akky începu să își revină la realitate fiind puțin mai energic și se duse la tipul care l-a udat.
-Salut, mulțumesc că m-ai ajutat să îmi revin! (zâmbi el)
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:45

-Um,scuzați-mă pentru problemele cauzate,nu am vrut să arate așa.le spun celor 2 fete aplecându-mi capul în semn de iertare
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:48

-Degeaba, my little nigga. 
Spun în timp ce-i dau o palmă peste ceafă. 
-O ultimă dorinţă? 
Spun pe un ton grav.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:53

-Nu-nu, nici o ultimă dorință! Acest tip m-a ajutat. (spuse Akky încercând să o calmeze)
-Mai bine, ai tu o ultimă dorință? (spuse Akky către fată)
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 20:57

-Tipule,drăguț că mă ajuți însă nu cred că e politicos să lovești o fată așa-i?În plus,cred că e destul de isteață să înțeleagă că conflictul nu e soluția.Putem rezolva problema pe căi pașnice.Apropo,sunt Kira Amatetsu,încântat.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 21:03

-Conflictul nu e. Însă o mică palmă, da. 
Spun pe un ton calm, lăsându-l pe tip în pace.
-Reira, încântată.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 21:04

-Eu sunt Akky, încântat. (spune zâmbind privindu-i pe cei doi pe rând)
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Lun Sept 16 2013, 21:06

-Deci...vreți să înotăm sau să ne prăjim la soare?spun eu zâmbind,era ceva nou,nu prea zâmbisem după ce mi-am ucis familia
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422Mier Sept 18 2013, 21:37

Akky se întinse puțin.
-Păi cred că da, sună bine. (zise el punându-se apoi în poziție oarecum dreaptă din nou și zâmbi)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relaxare în aglomerație Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare în aglomerație   Relaxare în aglomerație UtjS422

Sus In jos
 
Relaxare în aglomerație
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Relaxare inainte de antrenament
» Relaxare pe malul lacului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Plaja-
Mergi direct la: