Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sange Satanic

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Mar Iul 22 2014, 22:27

Am coborat langa bar, inca il tineam in bate pe cain, ii auzeam inima batand alene.
-Hei poti sa imi dai drumul acum.
Am spus eu destul de vesel si schitand un zambet.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Mar Iul 22 2014, 22:40

-"A putea" este diferit de "a vrea"...spune Cain incet, dar intr-un sfarsit il elibereaza.
Priveste spre bar si isi aduce aminte de ceva.
-Uitasem ca esti un fan al alcoolului...
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Mar Iul 22 2014, 22:46

L-am luat usor de mana m-am ridicat pe varfuri si i-am dat un sarut pe frunte lui Cain.
Spoiler:
- Cum sa uiti asa ceva... Eu umblu cu sticla de Timisoreana dupa mine.
Spun eu apoi incep sa rad.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Joi Iul 24 2014, 01:49

Cain nu isi poate stapani rasul, acoperindu-l cu mana si intorcandu-se intr-o parte.
-Chiar nu stiu ce fac aici...Dar sa intram! spune acesta, mergand catre usa barului si asteptandu-l acolo pe Matt, avand un zambet subtil.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Joi Iul 24 2014, 02:53

Cain era atat de adorabil, ii iubeam zambetul. Am mers in spre el, l-am luat din nou de mana si am intrat impreuna, i-am facut semn sa se duca la cea mai indepartata masa iar eu am aluat doua halbi de bere de la bar si m-am dus langa el. Mi-am scos pachetul de tigari, mi-am aprins una si l-am pus desfacut pe masa dandu-i de inteles ca isi poate lua cand doreste.
Cain era singurul lucru care ma mai tinea in viata, era lumina ochilor mei. Eram nespus de fericit ca l-am regasit si ca imi puteam petrece timpul impreuna cu el din nou.
Am luat o gura de bere apoi am tras aer adanc in piept. Cain era in dreapta mea, m-am intors in spre el si i-am dat un mic sarut pe gat acolo unde il muscasem.
Spoiler:
Oamenii din bar se uitau cam ciudat dar nu imi pasa.
-Imi pare rau pentru asta, nu stiu ce mi-a venit atunci. Am spus eu apoi m-am uitat la el cu o fata trista.
Spoiler:
- Chiar imi pare rau.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Joi Iul 24 2014, 23:26

Cain acopera cu mana locul insemnat, nu il observase. Nu isi putea aminti de unde il are sau de ce Matt isi cere scuze. Dar nu era prima data cand are "pierderi de memorie". Ar fi destul sa treaca peste si sa nu il faca pe Matt sa se ingrijoreze, dar...daca el facuse ceva atunci. ceva ce ar regreta acum? Si in cel mai rau caz, daca ii facuse ceva lui Matt? Gandul acesta il nelinistea.
Incearca sa isi ascunda ingrijorarea si ia o tigara din pachetu lui M. O tine in degetele lui subtiri si lungi, ducand-o la gura. Nici nu observa ca nu o aprinse, nu era atent.
-Nu iti face griji pentru asta, te rog.
"Daca a fost autoaparare...? Ce s-a intamplat atunci..?"
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Vin Iul 25 2014, 02:35

Imi dadusem seama de pierderile lui Cain de memorie de ceva vreme, ingrijorarea se vedea in ochii lui lui intunecati. Cain tragea din tigara desi nu era aprinsa, m-am apropiat incet de el si i-am aprins tigara cu tigara mea.
Spoiler:
Am tras din tigara apoi am dat fumul afara, eram destul de stresat din cauza pierderi lui de memorie dar nu am lasat ingrijorarea din sufletul meu sa se vada, l-am luat pe Cain in brate si i-am soptit la ureche.
Spoiler:
-Nu ai facut nimic rau Cain, bine? Eu te-am muscat fara nici un motiv iar acum imi pare rau. Te iubesc si nu te-as mai rani niciodata. Te rog iata-ma
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 01:54

Cain ramane surprins, isi da seama ca Matt stia mai multe decat pare. Il imbratiseaza inapoi, strans.
-...Sunt atat de usor de citit? spune acesta schitand un zambet. Este in regula, Matt, nu trebuie sa iti para rau. Chiar si fara o insemnare, eu tot tie iti apartin.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 02:32

-Da, imi esti foarte usor de citit pentru ca te cunosc de atata vreme. am spus eu apoi m-am desprins din imbratisare. Am mai baut niste bere si am inceput sa fac cerculete.
Sange Satanic Tumblr_n99x25jdNO1tfra6fo1_400
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 02:38

Cain isi sustine greutatea capului inclinat pe mana, privindu-l contemplator pe Matt.
-Intotdeauna ma fascinezi, Matt, spune Cain avand un zambet stramb. Nu am inteles niciodata cum poti face asta. Pot incerca? intreaba, luandu-i tigara pe care o folosise, chiar daca putea aprinde o tigara a lui.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 03:18

Eram putin rusint, eram putin beat si nu ma simtiam prea bine. Aveam acea senzatie de "stomac plin" pe care nu o suportam. Imi era greata si de tigari asa ca am mai facut doua cerculete si am pus tigara in scrumiera.
-Eu nu sunt deloc fascinant, ca simt ca o piece of shit. Oricum, incearca sa tragi fumul in gura poi rotunjeste-ti oarecum gura si sufla fumul de mai multe ori in timp ce iti misti maxilarul. am spus eu putin entuziasmat.
Chiar vroiam sa vad daca ii iese apoi aveam sa ies afara si sa vomit toata berea pe care o bausem, pentru ca nu aveam altceva in stomac.
Mi-am lasat capul sa se sprijine pe mana stanga si ii studiam trasaturile perfecte ale lui Cain.


Ultima editare efectuata de catre Ghost Mask in Sam Iul 26 2014, 20:33, editata de 1 ori
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 18:08

Cain isi coboara privirea spre Matt, avand un zambet stramb.
"Nu pot sa fac nimic cat timp te uiti in acel fel la mine..."
Stie ce va urma, il cunostea de mult timp. Obisnuia sa consume mult alcool, apoi sa il dea pe tot afara.
-In regula, spune Cain incercand sa pastreze o expresie serioasa. Sa mergem afara pentru putin timp. Nu vreau sa ma vada toti cum ma voi sufoca cu fumul de tigara.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Sam Iul 26 2014, 18:45

-Bine, sa iesim afara atunci. am spus apoi m-am ridicat de pe banca.
Nu prea imi placea sa stiu ca Cain ma va vedea cum vomit toata berea.
Spoiler:
Am iesit afara si m-am sprijinit cu spatele de peretele barului, asteptand ca si Cain sa iasa.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Dum Iul 27 2014, 01:51

Cain intarzie un minut in bar, iesind cu o punga speciala dupa el. Se apropie de Matt, punandu-i intr-un mod amical si ingrijorat mana pe umar, apoi ii intinde punga. Se indeparteaza cativa pasi si continua sa isi fumeze aceeasi tigara, luata de la M.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Dum Iul 27 2014, 02:07

Eram destul de confuz, deschid punga dar nu era nimic in ea...
-Si ce ar trebui sa fac eu cu asta ? spun eu confuz si ma intorc in spre Cain
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Dum Iul 27 2014, 02:39

Cain isi trece mana prin cap, incercand sa isi ascunda expresia.
-...Nimic. Deci te simti mai bine acum, Matt?
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Dum Iul 27 2014, 03:07

-Awww, am inteles si nu ma simt mai bine...
Am mers langa Cain si i-am dat un pupic pe obraz.
-Ma doare sufletul. am spus, am cazut in genunchi si am inceput sa plang.
Spoiler:
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Dum Iul 27 2014, 16:06

In a doua secunda, Cain il imbratiseaza pe Matt.
Spoiler:
-Matt, esti singura persoana care ma intelege... Si totusi, nu iti pot promite ca totul va fi perfect. Dar iti pot promite ca lucrurile se vor schimba, si atunci cand se va intampla, voi fi aici pentru tine.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Lun Iul 28 2014, 01:42

Eram tinut in brate de Cain, imi venea sa vomit asa ca m-am desprins din imbratisare si am facut cativa pasi mai incolo si am inceput sa dau totul afara din mine... Dupa ce am terminat m-am intors in spre Cain si am inceput sa tusesc. Scuipam numai sange, cred ca imi dadeam plamanii afara sau ce naiba...
Spoiler:

Mi-am ridicat privirea in spre el, eram igrozit, in clipa urmatoare eram pe acoperisul baruli.
Sange Satanic City-roof-view-favim-com-1641602
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422Lun Iul 28 2014, 02:44

Cain incearca sa isi stapaneasca bataile inimii. Cand vazuse tot acel rosu sangeriu imprastiindu-se pe Matt, apoi patand pamantul, ramasese nemiscat, confuz si plin de teama. Intr-un sfarsit, iese din acea paralizare si fuge catre Matt. Ramane cateva momente privindu-l, incercand sa iasa din soc, apoi se calmeaza si se asaza langa acesta.
Ramane tacut cateva clipe, nestiind ce sa spuna. Isi lasa capul pe umarul lui Matt, privind spre orizont.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sange Satanic Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic UtjS422

Sus In jos
 
Sange Satanic
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Oase,sange si eu.
» Pete de sange
» Sânge-Sabie-Iepure-Brânză-Antrenament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: