Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sange Satanic

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic - Pagina 3 UtjS422Lun Aug 04 2014, 01:19

-Bine. am spus eu vesel desi starea in care ma aflam nu imi prea permitea dar na asta-i viata
I-am intrins degetul mic, mana inca imi tremura de durerea pe care o simteam in tot corpul.
- Pinky Promise ? am spus apoi i-am zambit.  
Sange Satanic - Pagina 3 4
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic - Pagina 3 UtjS422Lun Aug 04 2014, 01:55

In urmatorul moment, Cain se apleaca spre Matt si il saruta rapid, ca dintr-un reflex necontrolat.
Spoiler:
-Nu trebuie sa te fortezi sa zambesti cu mine, Matt, spune Cain pe vechiul lui ton care nu tradeaza nicio emotie.
Spoiler:
Adolphe se gandeste la urmatoarea miscare: trebuia sa se ocupe de ranile lui Matt cat mai curand. Dar asta necesita intai un control medical. Ramane pe loc, uitandu-se la Matt, asteptand.
Sus In jos
Ghost Mask

Ghost Mask


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Cluj
Mesaje Mesaje : 142


Sange Satanic - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic - Pagina 3 UtjS422Mar Aug 05 2014, 01:56

-Nu iti mai face griji pentru mine, sunt in regula. am pus eu destul de vesel.
Mi-am dat jos geaca apoi tricoul  si m-am intors cu spatele la Cain.
-Sti, nu e ca si cum as avea spatele vanat, nu ?
Spoiler:
Am inceput eu sa rad findca stiam ce aveam pe spate, era vanat, ma invineteam usor.
-Daca imi pui ghiata pe tot spatele si mergem in parc ca sa dorm pe tine, te iert pentru ca ai vrut sa te arunci in gol. Bine? am spus eu putin sarcastic.
Sus In jos
Loveless

Loveless


Mesaje Mesaje : 467


Sange Satanic - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic - Pagina 3 UtjS422Mar Aug 05 2014, 14:08

Cain expira prelung, dandu-si seama ca nu il poate convinge. Isi indoaie capul putin intr-o parte, avand un zambet stramb, cu o nota ironica.
-De acord, si eu nu sunt deloc sarcastic. Dar asta ar fi o favoare pentru mine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sange Satanic - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sange Satanic   Sange Satanic - Pagina 3 UtjS422

Sus In jos
 
Sange Satanic
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Oase,sange si eu.
» Pete de sange
» Sânge-Sabie-Iepure-Brânză-Antrenament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: