Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub?

In jos 
AutorMesaj
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub? Empty
MesajSubiect: Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub?   Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub? UtjS422Mar Sept 10 2013, 22:56

Acest anime este preferatul meu și îmi este greu să aleg un singur personaj pe care să îl numesc favorit, dar îl voi alege totuși pe Furuichi, este amuzant cum fuge tot timpul de Alaindelon sau faptul că într-o școală de delicvenți și bătăuși el nu face decât să se țină după Oga și să se bazeze pe acesta, deșii odată la piscină le-a ajuat pe cele din Cozile Roșii să scape de un bătăuși, acela a fost un moment de curaj care mi-a plăcut la el.

Cel mai mult la el ma amuzat momentul de la începutul unui episod pe care trebuia să îl prezinte el și începuse cu descrierea s-a ”Eu sunt Furuichi, distrugătorul de inimi al acestui liceu”. Ce mi-a mai plăcut a fost momentul în care, nu mai știu cine, la numit pe Furuichi singurul care poate să îl contrazică față în față pe Oga.


Care est personajul vostru favorit din acest anime?
Sus In jos
 
Care este perosnajul vostru preferat din Beelzebub?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/
» Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati
» Patina ce pe gheață desenează un unicorn al Narniei , patinuarul care se află la zece metri de standul care vinde sarmale și varză arsă. Nero cel malefic.
» Orasul de langa cel care e langa padurea care e in apropierea unui lac de o adancime de 500 de metrii unde sunt multi pesti.
» Personajul preferat.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discuţii despre anime si manga :: Discuţii despre anime :: Beelzebub-
Mergi direct la: