Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Femei,pepeni,de toate!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:48

Ajung din nou la bar de data asta cu o mască ce-mi acoperă partea de sus.Îmi iau un Jack Daniels apoi mă retrag la o masă.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:50

Spawan intra si el in bar si isi ia o apa cu lamaie. Il vede pe Kane si se aseaza langa el.
-Ce mai faci?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:51

Intru în bar,un loc neplăcut mie ,dar a trebuir să vin aici ca să cumpăr nişte rom pentru o prăjitură.Intrând pe uşă şi analizând toţi oameni de acolo mă îndrept direct către barman.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:53

Îl văd pe Spawan și îi răspund la salut apoi o observ pe Julia.Rămân calm și sorb încet din paharul băuturii bune.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:57

Spawan simte mirosul frumos ar parfumului Juliei si intoarce capul. Ca sa nu strige dupa ea intr-un bar prin de perversi se duce langa ea.
-Ce faci aici in bar?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 19:59

Mă întorc cu faţa la ei,încredibil,oriunde merg ,dau de popa..şi se pare că mai e mascatu.Mă uit la el.
-Am venit să-mi înec amaru.
Spun fără niciun sentiment pe faţă.*Wow...cât am mai râs.*Nu voiam să fiu glumeaţă.*Oh da...tu nu eşti niciodată.*
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:02

Mă îndrept spre cei 2 cu aerul meu misterios de criminal violator în devenire.Seara bună doamnelor și Spawan.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:10

-L-ai cunoscut deja pe tipu asta "sensibil". De ce iti ineci amaru?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:13

Mă uit la ei,apoi îmi întorc capul către barman.
-Barman 50 de grame de rom.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:16

Mă uit la Julia și la părul ei roșu aprins.Apoi mă uit la Spawan și la...nimicul deosebit pe care îl are.În seara asta ne facem de petrecanie.Petrecere cu baltă de sânge!
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:49

-Tipul asta beat are sentimente...platesc eu tot ce beti.
Gand:Si ea ar trebuii sa aiba
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 20:51

Barmanul îmi dă imediat cele 50 de grame de rom şi eu îi plătesc.
-Nu beau alcool.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:00

Ești sigură?Nu vom mai avea altă ocazie să ne dezlănțuim latura bețivă din noi.Îi spun eu Juliei în timp ce mă uitam la băutura mea.O golesc pe toată apoi mai cer 3 sticle.Dacă murim,murim împreună!Noroc!Era ciudat,nu mai eram beat de mult timp...adică niciodată.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:04

-Misterio are dreptate...intr-un fel sau altu...sigur nu vrei sa stai cu noi? Eu momentan beau apa cu lamaie...
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:10

*Haaide..că oricum de se ating de tine le rup oasele.*Bine...Mă uit la el şi oftez.
-Bine,am să rămân cu voi.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:12

Beția îmi trecuse și aveam o stare ciudată...cred că era amețeală.Habar n-aveam ce am făcut pe timpul beției,însă ignor asta și îi observ pe Spawan și pe Julia care erau cu mine la tejghea.Ne așezăm la o masă?Îi întreb eu neinteresat de răspunsul lor.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:21

-Mergem, ce beti? Fac cinste, Julia? Faceai prajituri cu rom-ul asta?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:23

-Da.
Mă aşez la o masă lângă fereastră.După aceea ochii mei se pierd urmărind siluetele care treceau ba grăbite,ba mai lente către ceştiu eu ce locaţie.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:29

Eu nu prea existam în această convorbire însă se vedea că Spawan face progrese iar asta mă bucura.Însă pe altă parte eram trist că eu nu mă pricepeam la dulcegării,decât la culturile antice și alte lucruri care în ziua de azi sunt aproape nesemnificative.Rămân tăcut așteptând semnalul în care voi interveni brusc într-un subiect plăcut și știut de mine.Mă uit la cei 2 care stăteau pe părți opuse însă față în față.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:32

Gand: Cum sa fac sa ajung la ea acasa...prajiturile alea...
-Si...Julia...pot sa te ajut sa faci prajituri?
Ma uit la ea zambind.
Gand: O vreme langa Julia...ar fi placut/
Sus In jos
Continut sponsorizat





Femei,pepeni,de toate! Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! UtjS422

Sus In jos
 
Femei,pepeni,de toate!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Bautura,femei si muzica!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: