Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Femei,pepeni,de toate!

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:51

-Nu.
Mă uit cu nişte ochi ucigaşi la el.*Oh..haide.*Gătitul este singurul lucru care mă relaxează.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:57

Mă simțeam ca o a treia roată însă nu mă deranja așa de mult.Eu unul mă pricep cât de cât la gătit...însă doar pentru mine.Le spun eu celor 2 apoi mă pun în colțul întunecat al mesei care îmi avantajează masca.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 21:59

-Masca, Julia face prajituri care duc spre al 9-lea cer. E o bucatareasa buna in ciuda indiferentei ei.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:01

Oftez,nu aveam ce face în acel loc.Mă uit la tipu cu masca.
-Ia spune ,Rei Misterio sau cum doamne te cheamă?
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:03

Eu sunt Misterio,nimicul ce va deveni ceva.Misterul e o artă dacă știi cum să-l privești.Îi spun eu Juliei care se uita insistent la mine,de parcă vroia să afle ce ascund sub mască și cum mă cheamă cu adevărat.Sper că Spawan poate ține secretul meu.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:07

Spawan se uita la cei doi tinandu-i secretul.
Gand: Flirteaza...ceva nu este in regula cu Julia
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:09

Mă uit pokerface la el.
-Om dus cu capu.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:12

Se pare că mă crede ciudat,perfect.Așa îmi voi păstra identitatea intactă.Spawan era îngrijorat,probabil crede că Julia este atrasă de mine.Însă eu nu cred în acest lucru din cauză că mă crede ciudat.Ce dilemă...e ca un triunghi amoros unde eu și Julia ne iubim pe noi înșiși iar Spawan o iubește pe Julia...nu m-am priceput la relații.Nu-i nimic dacă mă crezi ciudat.Misterul nu e ceva normal nu?E magic.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422Mar Sept 24 2013, 22:30

Spawan avea de gand sa se imbete...asa ca se pune sa comande.
-Barman! O sticla de tuica.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Femei,pepeni,de toate!   Femei,pepeni,de toate! - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Femei,pepeni,de toate!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Bautura,femei si muzica!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Barul-
Mergi direct la: