Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lunatic Asylum

Lunatic Asylum


Sex Sex : feminin
Localizare Localizare : On Mars
Mesaje Mesaje : 6


Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti... Empty
MesajSubiect: Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti...   Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti... UtjS422Mar Mai 13 2014, 23:05

Hello people. Sunt noua pe-aici si sper sa ma primiti, eventual sa ma ajutati daca nu inteleg ceva pe acest forum.
Am mai frecventat forumuri rpg, chiar si eu am unul, dar acesta din cate vad este mai diferit fata de cum eram obisnuita.
Asa...ce pot spune despre mine? Nu prea imi place mie sa ma prezint, sa incep sa bla bla despre mine, prefer sa fiu intrebata si sa raspund, dar cum regulile sunt facute ca sa fie respectate...
Am crescut de mica cu muzica rock, ascult orice fel de rock, de la rock'n'roll pana la black metal, dar pe langa asta, ascult si muzica veche (precum blues, jazz, swing) si clasica, example Frank Sinatra, Chopin(el m-a facut sa invat sa cant la pian).
Pe langa muzica, imi place sa si citesc, autorul meu preferat este Sven Hassel si totodata si scriu poezii si nuvele/proza. 
Imi plac tatuajele, am si eu unul, am si un caine pe care il ador, este husky siberian si imi place sa-l necajesc cu tigarea ca nu suporta cand fumez langa el:))
Insa ce nu-mi place este prostia, care in ziua de astazi se gaseste cu kilogramul si tara noastra, fapt pentru care i'm so happy ca o sa plec iar in Franta si am sa raman acolo, seig heil!
Altceva nu stiu ce sa mai spun, am spus ce mi-a trecut prin minte...daca aveti intrebari, just ask and i'll answer Zâmbet
danke schon und peace Zâmbet larg
Sus In jos
Hygurashi Kagome

Hygurashi Kagome


Mesaje Mesaje : 2


Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti... Empty
MesajSubiect: Re: Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti...   Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti... UtjS422Mier Iun 25 2014, 20:15

Cati ani ai!


Ultima editare efectuata de catre Akky in Mier Iun 25 2014, 22:30, editata de 1 ori (Motiv : Akky: Numărul minim de cuvinte într-un post este cinci, deci pe viitor te rog să fii mai atentă.)
Sus In jos
 
Meh, nici nu stiu ce titlu sa pun, sper doar sa ma primiti...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Doar in padure
» Inapoi doar ca inainte.
» Titlu șters
» Titlu șters
» Titlu șters

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun venit! :: Prezintă-te!-
Mergi direct la: