Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parc si liniste, oameni noi oare?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 17:13

Dupa antrenamentul de pe teren, cred ca merit o odihna in parc. Ce copac mare e in mijloc. E destul de liniste pe aici, pentru ca sunt singur. Ma asez linistit pe banca si dau capul pe spate, relaxandu-ma, gandul fugind la copilarie.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 18:37

Trec prin parc cu zambetul pe buze pentru ca am pierdut turneul, vad pe o banca o persoana noua si ma indrept spre ea.
Nu am mai vazut lume noua in ultimul timp, sper sa fie destul de tare sa reziste pe aici.
Sus In jos
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 18:45

Arh...cata lictiseala si monotonie. Chiar daca e liniste, tot ma plictisesc. Imi ridic capul sa vad daca e cineva p-acolo. Era doar un ti. NU prea ii acord atentie, punandu-mi capul la loc.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 18:51

Ajuns langa el il studiez putin, iar apoi intind mana sa dam salut.
- Hei, eu sunt Forkey, esti nou pe aici? spun zambind.
Sus In jos
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 18:54

Cand aud o voce, stau putin timp pe gandrui. Perfect, e un baiat...nu putea veni o fata la mine? Imi ridic usor capul, uitandu-ma la mana tipului. Ii intind mana -mea- si ne strangem mana barbateste.
-Daca nu m-ai mai vazut pe aici, normal ca-s nou. Spun eu razand.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 19:02

-Nu neaparat, nu sunt de mult timp aici asa ca nu am apucat sa ii intalnesc pe toti. Cum te numesti?
Dupa ce strangem mana ma asez pe banca asteptand raspunsul tipului.
Sus In jos
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 19:14

Ma aplec si imi pun coatele pe genunchi, introandu-mi capul spre tip. O fi puternic? O fi de incredere?
-Red, asa mi se spune.
Sus In jos
Forkey

Forkey


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 28
Mesaje Mesaje : 1342


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 19:20

- Sper ca nu crezi ca am intentii rele, daca vroiam sa iti fac ceva... te si omoram pana acum. Asa ca stai linistit, nu sunt un pericol, spun serios de data asta.
Sus In jos
Red

Red


Localizare Localizare : Sudu Romaniei
Mesaje Mesaje : 553


Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422Mar Iun 17 2014, 19:24

Pufnesc arogant, apoi scuip in jos. Imi aplec capul si il tin doua secunde acolo. Imi ridic corpul, apoi ii spun:
-Daca esti asa de bun...de ce nu facem un amical?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parc si liniste, oameni noi oare? Empty
MesajSubiect: Re: Parc si liniste, oameni noi oare?   Parc si liniste, oameni noi oare? UtjS422

Sus In jos
 
Parc si liniste, oameni noi oare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pasii catre liniste,in parc
» Pasari, soare, oameni catarati in copaci..
» Oh da, un pui de somn in parc
» Liniste de mormant
» O zi in parc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Parcul-
Mergi direct la: