Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament la munte

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 19:55

Kagero duce o umbra pana la ea si ii tine maieul sa nu se lase in jos.
-Si mie imi place sa stau cu capul in jos la inaltimi mari.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 19:58

-Ăăăm...ce faci?Apopo ..dacă nu merge te voi ajuta eu cu antrenamentul ...poate îţi dau un impuls dacă te lupţi cu mine.
Şi fără să-mi dau seama mă las cu capul în jos.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:00

Facand bila de energie si uitanduse la Mei vorbind isi pierde concentrarea si umbra nu ii mai tine maieul iar acesta cade.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:01

Având reflexe bune îl prind la timp.
-Ehi ehi ehi..vezi ce faci că poate te pocnesc.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:02

-Faceam trei lucruri de odata...mi-am pierdut concentrarea. Scuzama.
Zice el rusinat.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:04

-Da da..cum spui tu.
Sar din copac jos.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:11

-Cum vrei sa ma ajuti sa ma antrenez mai repede?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:14

-Păi ..prin luptă..e mai simplu şi iese şi mai bine decât aşa.
Mă uit la el.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:14

Gand: Cred ca de fapt vrea sa ma bata...
-Ok... Incepe tu.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:25

-Bine..tu ai vrut-o.
Mă îndepărtez de el.Repsir şi cu ajutorul gravitaţiei ridic nişte bucăţi de pământ.Iar apoi cu Wind Dance (un vărtej de aer) încep să le lofesc îndreptându-le către Spawan.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:28

Spawan sare de pe bucata de pamant pe alta.
Gand: o sa ii spun rasengan.
Dintr-o data o bucata mare de piatra ii sare in fata si o sparge cu un rasengan rapid.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:31

Se apropia de mine.Aşa că fac un Boreas.
Spoiler:
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:32

Spawan incearca sa se fereasca cat sa ajunga la pamant si se risipeste in umbra unei roci pentru a nu patii nimic.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:39

Iară începe cu umbrele.Respir şi ridic piatra unde se ascunse ..clar că şi pe el îl ridicasem.
-De asta nu scapi.
Zâmbesc malefic.Îl las brusc să cadă jos apoi activând în acelaşi timp ambele sensuri ale gravitaţiei ,adică în sus şi în jos, ceea ce însemnă că aceste 2 forţe îl prinseră ..e un efect ca şi cum te trăzneşti de apă..dar mai tare.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:41

Gand:ea crede ca sunt in piatra sau in umbra?
Umbra neputand fi lovita pentru ca este umbra nu pateste nimic.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 20:54

Zâmbesc malefic.Bolovanul se sfărmă în multe bucăţi şi le poziţionez foarte rapid deasupra el ,apoi cu ajutorul gravitaţiei le "transform" în nişte bombe de pământ destul de rapide atacându-l din toate părţile.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 21:01

Spawan gaseste o groapa si se duce in ea si iese pe cealalta parte.
-Am inteles ca teai suparat pe mine...dar nu in halu asta.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 21:09

-Ce?
Crede că m-am supărat pe el?Oh doamne ..băieţii ăştia.Activez gravitaţia asupra corpului meu,ceea ce mă făcea mai grea..adică cu mai multă forţă.Dau un pumn în pământ în aşa fel zguduindul,vibraţile acestuia mă puteau ajuta să-l localizez pe Spawan.Deja îi simţisem corpul cum atingea pământul.Cu levitation ridic aceea bucată de pământ în aer ,o apropii către mine şi declanşez Wind Slashes ,către aceea bucată de pământ unde se afla Spawan.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422Sam Aug 17 2013, 21:11

Spawan calm face un rasengan mai mare si loveste vantul. Particulele de energie al rasenganului miscandu-se in mod haotic anuleaza vartejul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenament la munte - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament la munte   Antrenament la munte - Pagina 6 UtjS422

Sus In jos
 
Antrenament la munte
Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Subiecte similare
-
» Plimbare pe munte
» Plimbare pe munte...
» Plimbare pe munte
» Antrenament #2
» Antrenament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Muntele-
Mergi direct la: