Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament

In jos 
AutorMesaj
Perrie

Perrie


Mesaje Mesaje : 67


Antrenament Empty
MesajSubiect: Antrenament   Antrenament UtjS422Sam Sept 14 2013, 21:50

Tocmai am ajus în cimitir unde totul mi se pare straniu, mă apropii de mormântul unei persoane. Dintr-o dată un aer rece mă cuprinde şi parcă înţepenesc.Fiindu-mi frică, mă ghemuiesc sub un copac. Timpul trecu repede, visând chestii ciudate și simt un miros ciudat, dulceag cel amețea și amorțea chiar și în somn, nu băgam de seamă, crezând că e un vis.
Trezindu-se era tot întuneric, nu ştiam ce să fac. Ori orbisem ori ce? Mă ridic în picioare fără să văd nimic, parcă trupul meu face ce vrea el singur, ce naşpa mă simt, deodată mâinile îmi iau controlul şi încep să îmi iau pistoalele în mână. Şi să trag cu ele peste tot, eram oarbă dar nu erau acelaşi mişcări pe care le folosesc eu erau ceva noi .Cred că învăt o tehnică fără să ştiu. Ce frumos . După câteva ore, Avril reuși să-și mai revină, se odihni puțin, până când iar începe să mă controleze de una singură. Încep iar să exersez de nebună tehnica aceea dar cu ochii deschişi şi văd tehnica. Tehnica începe să semene cu ceva satanic, având ca design un diavol drept glonţ care iese din pistol şi îl prinde pe adversar în steaua lui david luându-i daune. Sunt încântătă de ce a ieşit mai ales că al meu corp este epuizat foarte mult, abea aştept să îmi irosesc vraja pe cineva. Dar vad ca nu prea pot sa o controlez prea bine asa ca incep iar un antrenament scurt. Ma ridic in picioare imi canalizez energia in pistoale si din pistoalele mele iese un diavol care prinde un copac in steaua lui david. Se pare ca acum pot sa o controlez
Sus In jos
 
Antrenament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenament #2
» Antrenament.
» Antrenament #3
» Antrenament
» Antrenament #2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Cimitirul-
Mergi direct la: