Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenament

In jos 
AutorMesaj
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Antrenament Empty
MesajSubiect: Antrenament   Antrenament UtjS422Lun Aug 19 2013, 14:01

A sosit si ziua in care incep sa imi antrenez tehnica Water force . Pentru inceput voi incerca sa fac putina incalzire inainte de a antrena tehnica.  . Va trebui sa imi concentrez energia in mana pentru a indeplini sarcina . Incep sa formez sigiile si apoi incep sa creez o bila albastra in mana mea. Spre surprinderea mea , nu era asa de usor cum parea . Am reusit doar sa creez o bila mica .. si avea doar juma de metru.. Tinta mea era sa fac una densa de 2 metri. Mai am mult de lucru . A 2a inercare , a treia , a patra , a cincea ... si tot asa timp de o ora . Energia mea era deja la jumatata si am reusit sa fac o fac tot mai mare. Dupa inca cateva ore de incercari am reusit sa o fac de 1,5 metri . Chackra mea era gata . Am decis sa merg acasa si sa ma odihnesc. Urmatoarea zi am revenit cu energia la maxim si la fel si vointa mea . Dupa vreo 10 incercari am reusit sa maresc bila la lungimea de 2 metri . Dureaza prea mult . M-am hotarat sa trec peste pasul acesta acum! o sa imi pun toata vointa in incercarea asta . Asadar cu toata vointa si forta ... am reusit . Am creat in sfarsit  bila ce mi-o doream . 2 metri ....  .... odata ce a fost creeata in inamic apare un val mare de apa pe care o pocneste in fata lui si aruncandu-l cat colo cauzandu-i daune de 20% . Dar valul voiam sa fie mai puternic  Am plecat acasa si am revenit urmatoarea zi . Hmm ce ar trebui sa fac ? Apoi mi-am amintit ceva ce mi-a spus cineva cu mult timp in urma .""nu te grabi. Ia-o incet si vei reusi "" Asa am si facut . mi-am dat seama ca eu ma grabeam foarte tare . Asa ca am decis sa nu ma mai grabesc . Poate voi reusi . Si dupa cateva incercari am ramas uimit . Am reusit . Intradevar asta era problema . Se pare ca imi canalizam prea repede energia .Deci negrabindu-ma am reusit .  A noua mea tehnica este gata ! Dar mai era o problema mica . Am cam lasat multa apa pe aici.
Spoiler:
Sus In jos
 
Antrenament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenament
» Antrenament
» Antrenament nou
» Alt antrenament
» Antrenament.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Sala de antrenamente-
Mergi direct la: