Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Piscina din Grim.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Ace

Ace


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Calarasi.
Mesaje Mesaje : 233


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 10:54

Ogami se aşeză pe un scaun pe care scria mare VIP.
-Sunt sigur că astă e pentru mine!
Apa din piscină era curată, adâncimea maximă era de 2 metrii, fiecare persoană avea o umbrelă, piscina era înconjurată de trambuline, topogane si alte chestii distractive. Pe gardul ce înconjura spaţiul de la piscină era diferite semne pe care le întâlneşti la fiecare piscină. Ogami, văzând că nu mai e nimeni la piscină în acel moment se gândi să pună un semn fals:
"Atenţie, nu călcaţi apa!"
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 11:10

Ajung la piscină,era aşa de mare şi frumoaaasăă.Mă aşez pe un şezlong.Nu era nimeni în apă,mergeam eu dar răceala încă nu-mi trecuse bine,eu venisem numai ca să-mi încălzesc oasele.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 11:12

Spawan ajunge si el unde erau ei si se uita la ei.
-Va distrati? Se in ecou
Sus In jos
Ace

Ace


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Calarasi.
Mesaje Mesaje : 233


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 11:14

Ogami observă că începe să vină lumea.
-This is Spartaaa! Strigă Ogami în timp ce îl aruncă pe Spawan în apă cu un şut în abdomen.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 11:16

Îmi luasem o carte ,mă aşez comod şi încep a citi.Să sperăm că nu mă aruncă şi pe mine în apă.Apoi strănut cam de 2 ori.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 11:26

Ii da un pumn in cap la "destept"
-Ce te apuca?
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422Joi Aug 22 2013, 14:37

Akky apăru și el acolo și văzut că distrația începu încet să apară așa că alergă spre cei doi sperând că îi va arunca în apă odată cu el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Piscina din Grim. Empty
MesajSubiect: Re: Piscina din Grim.   Piscina din Grim. UtjS422

Sus In jos
 
Piscina din Grim.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La piscina
» Petrecere la piscină.
» Piscina (Privat)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Coș de gunoi :: Coș de gunoi-
Mergi direct la: