Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Akky vs Crucia

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 00:53

Akky zâmbi în colțul gurii și se ridică după care aruncă sabia spre zona inimin oponentei și imediat după se duse și el spre ea fiind gata să mai dea o lovitură de pumn.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:01

Tipul mă păcălise, dar nu îndeajuns. Sabia era respinsă de către abilitatea brăţării (vezi tehnici). Distanţa era una mai mică de doi metrii. Apuc repede lanţul, aruncându-l spre el.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:04

Akky era în alergare și prea aproape de ea ca să evite așa că era prins la fix de lanț.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:05

Electroşocurile erau puternice, cauzând daune corporale masive pe el. Pentru a termina, îmi activez lentilele, paralizându-l pentru un post. Mă aproprii de el, lăsându-mi lanţul, şi înfingându-i sabia în stomac.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:08

Din cauza sabiei Akky scuipă sânge și se încruntă la fată fără să mai zică ceva, era paralizat, mai devreme sau mai târziu avea să moară din cauza pierderii de sânge.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:10

Mă depărtez de el, ştiind că paralizarea avea să se termine. Mă depărtez de el, folosind Fire's Rise (daune de 10%), trimiţând focul spre el.

Ooc:
130%-10%=120%.
Sus In jos
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 26
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422Sam Aug 24 2013, 01:12

Akky pierduse sânge și începu să vadă încețoșat, simțea că începe să ardă fiind aproape icapabil să se mai miște. La scurt timp după murii în flăcări.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Akky vs Crucia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Akky vs Crucia   Akky vs Crucia - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Akky vs Crucia
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Turneul "Noua Generatie":Crucia Leidenschaft vs Akky Kentatsu
» Crucia.
» Jaden vs Akky
» Crucia Leidenschaft.
» [Comenzi] Crucia - Alchimist.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Lupte programate-
Mergi direct la: