Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Akky

Akky


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : Călărași
Mesaje Mesaje : 868


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 00:23

Arbitrul: Aici are loc lupta dintre Symp Yuno și Mei Martin. Mult noroc amândurora și cel mai bun să câștige.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 09:52

Intru în arenă calmă şi privind cu coada ochiului după adversarul meu,care,încă nu era apărut...ce trist.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 10:57

Mă uit după adversara mea şi o văd la o distanţă de 10 metri.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:17

Era rozosina,oare cum o chema?Mă uit la ea şi o analizez.Nu puteam deduce exact cam ce fel de abilităţi are,dar nu-i bai,le descoperim noi.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:19

Mă uitam la ea şi nu ştiam de unde să o iau , mi se părea cunoscută . Sper să fie un meci bun.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:22

10 m distanţa dintre noi.Mă uit la arenă,ca să studiez un pic terenul de luptă.Încep să alerg către ea,avem ceva plan dacă mă ataca ea,dacă nu,tot aveam ceva prin minte.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:25

Înainte să vină spre mine sar în spatele ei , lăsând-o să alerge.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:32

Mă opresc brusc ,ea fiind la câţiva cm distanţă de mine.O prind de o mână şi cu cealaltă mână a mea declanşez Wind Dance.
OOC:125-8+4=121
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:38

Înainte să mă lovească îmi deschid gura şi ţip adică folosesc tehnica Slipknot făcând mai multe cerculeţe de sunet acestea spărgându-se cauzându-i daune adversarului şi uşurând atacul ei , apoi mă îndepărtez 10 metri de ea.

125+5-8=122%


Ultima editare efectuata de catre Symphonie in Mar Sept 10 2013, 11:42, editata de 1 ori
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:39

Când am văzut că deschise gura,aveam presimţirea că s-ar fii întămplat ceva.Îi las mâna şi sar cam la vreo 5 m distanţă,fără ca cerculeţele alea să mă lovească.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:45

Îmi activez lentilele acestea orbind-o pentru doua posturi.[nu poţi să te fereşti de orbire se uita în ochi tăi]
Folosesc tehnica Khan şi fac un ţurţure acesta lovind-o în burtă destul de rău

122+5-4= 123%
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:52

Observ ceva straniu la ochii ei şi mi închid.Aud zgomotul unui obiect care se îndrepta către mine,aşa că formez un curent de vânt în jurul meu care îi schimbă direcţia ţurţurelui.
OOC:121-5+4=120
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 11:57

Cum eu controlam ţurţurele şi eram la o distanţa de 10 metri de ea aştept să se ducă curentul de aer apoi îl îndrept iar spre ea acest nemaiputând să se ferească pentru că nu se mai auzea nimic , totul era silenţios , ţurţurele a lovit-o în burtă destul de rău într-un punct vital .

OOC: Încă un post.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 12:02

Eh,acuma silenţios,în aer,în timp ce avea o viteză şi producea un curent de vânt,şi orice curent de vânt are sunet,mă mişc 2 paşi pe lateral şi ţurţurele se îndreaptă către ea.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 12:03

Ţurţerele vine la mine dar îl opresc aruncându-l iar în Mei acesta cauzându-i daune în zona burţii

OOC : 123+5=125% [nu pot avea mai mult]


Ultima editare efectuata de catre Symphonie in Mar Sept 10 2013, 22:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 12:06

Cum aceea orbire dispăruse.Îmi deschid ochii la timp şi-mi scot sabia,cu ajutorul acesta exchivânt ţurţurele.Sunet,gheaţă..cred că are şi apă.tehnicile astea mi se par asemânătoare cu a unui băiat...
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 22:31

Mă uit la adversară şi mă îndepărtez 40 de metri . Eram pregatită pentru orice fel de atac.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mar Sept 10 2013, 22:33

Sa distanţat cam tare.Încep să analizez zona,să vâd cum aş putea să o ajung mai repede,şi dacă avea cam aceleaşi tehnici ca şi acel băiat ,aş putea să ghicesc unele mişcări,ca să pot face un diversiv.
Sus In jos
Symphonie

Symphonie


Mesaje Mesaje : 136


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mier Sept 11 2013, 08:46

Mă uit la fată şi o văd stând şi gândindu-se , hmm.. O să stau pe defensivă deocamdată.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422Mier Sept 11 2013, 10:50

E la prea mare distanţă de către mine,dar nu-i nimic.Încep să alerg către acestea,din câte puteam înţelege,fata s-a decis să rămâie în apărare,deci,dacă o atac cu ceva puternic va scoate un scud,dar dacă nu o atac,vom sta amândouă ca deşteptele şi o să ne uităm la pereţi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin Empty
MesajSubiect: Re: Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin   Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin UtjS422

Sus In jos
 
Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Symph Yuno vs Mei Martin
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Turneul "Cuceritorul Magnoliei" Spawan Xirix vs Mei Martin
» Turneul "Cuceritorul Magnoliei" Akky Kentatsu vs Jaden Seju
» Pariuri turneul ”Cuceritorul Magnoliei”
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Ogami Rei vs Akky Kentatsu
» Turneul ”Cuceritorul Magnoliei” : Kynsho Ukaryu vs Spawan Xirix

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Arena-
Mergi direct la: