Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Relaxare pe malul lacului

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 18:50

-Te iubesc si nu am vrut sa iti zic pana acum cand ai aflat partial adevarul de la el. Se uita in cealalta parte rusinat.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 18:54

-Deeci..dacă leg tot ceea ce mi-a-ţi spus ,voi 2 vă luptaţi pentru mine,şi cine câştigă ..mă are într-un oarecare fel.
Mă uit gânditoare la cei 2.
-Se leagă..deci presimţirile mele nu au fost în van.
Mă uit la el cu o privire rece.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 18:57

Ok...înțeleg faza cu iubirea lui Spawan,însă eu nu vreau să o am.Eu doar îl ajut pe amorezul ăsta.Dacă câștig eu nu se va întâmpla nimic.Spun eu calm însă înăuntrul meu era un sentiment ciudat,necunoscut mie.Mă întreb ce e.Nu cred că e iubirea,e altceva.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 18:59

Spawan se uita la cei doi fara sa stie ce sa mai zica.
Gand: Daca imi dau cu auru in cap si lesin am scapat.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:01

-Peste 2 zile aveţi bătălia pentru mine aşa-i?Am o idee..de ce nu mă înfruntaţi amândoi,pe rând,şi cină câştigă contra mea...să zicem că mă căştigă.
*N-am cuvinte.*Nici eu numai am.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:04

Wow,fata asta are idei nebune.Eu te plac poate ca amică,însă ce ai spus tu e prea departe de frontiera propusă de mine.Spawan se va lupta cu tine nu eu.Spun puțin iritat de spusele ei.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:10

-E clar cum sta treaba cu sentimentele mele daca accept sa dau in tine. Eu unu refuz.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:20

*Ioooooi ..ia ce băiat drăguţ!!*Mda...Mă uit la el.
-Off şi eu care voiam să am parte de adrenalină....în fine..peste 2 zile aş vrea să vă vâd pe voi doi,deci mă chemaţi,aşa-i?
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:35

Desigur.Îi spun eu cu un zâmbet pe sub mască.Sper ca după luptă să se îndrăgostească de cine trebuie,adică Spawan.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:44

-Sigur, de ce nu.
Gand: Ar fi cam jenant sa pierd in fata ei dar imi asum riscul.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:49

Schiţez un zâmbet malefic.*Oi oi...e de rău...de-ţi mai bate capu?*Nu multe...
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:51

Aveam un sentiment foarte ciudat.Îmi venise o idee stranie.Ce-ar fi să luptăm chiar aici și chiar acum?Îl întreb eu pe Spawan cu emoții.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:55

Lui Spawan nu ii era frica sa lupte cu el fara puterile dezvoltate.
-Asta inseamna ca am inceput?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 19:57

Îl iau pe Timmy în braţe ca să nu îl lovească cumva.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:00

Între noi 2 era o distanță de 10 metri.Mă apropii în alergat de el,și îmi pregătesc pumnii acoperiți de un strat mic de electricitate să-l lovească.Brusc mă opresc și încep să zbor cu ajutorul aripilor până la el.Vântul bătea ușor,astfel încât viteza de zbor se mărea.Ajung la el și cu mișcări rapide îl lovesc cu pumnii în umerii lui.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:06

Sare in sus si cu picioru drept il calca pe umeri, face un pas in fata pe el si cu celalalt il impinge spre pamant.
Sus In jos
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:10

Mă ridic repede de la sol,iar el fiind la o distanță relativ mică de mine,ajung din nou la el rapid.Eram în fața lui,așa că folosesc rapid Burakku no SandaBoru pentru a-l paraliza(2 posturi).Fiind o distanță mică,i-ar fi aproape imposibil să se ferească de atac.În timp ce bila se ducea spre el,ajung în spatele lui și îl împing cu piciorul pentru a fi mai aproape de bilă.Acum ar putea scăpa prin teleportare de tehnică.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:10

Lupta deja începuse.După câte observam...ciudatu cu masca avea ceva abilitate ,iar popa...era praf.
Sus In jos
Spawan

Spawan


Mesaje Mesaje : 448


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:15

Gand: Va fi intens.
Incaseaza cu rezistenta toata puterea impactului.
Gand: Mai trebuie sa rezist putin
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422Dum Sept 22 2013, 20:23

*Ai să intervii?*Poate...Analizam fiecare mişcare a lor.Nu folosesc cu cap tehnicile şi mişcările.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Relaxare pe malul lacului   Relaxare pe malul lacului - Pagina 2 UtjS422

Sus In jos
 
Relaxare pe malul lacului
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ratacit in apropierea lacului
» Relaxare în aglomerație
» Relaxare inainte de antrenament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Lacul-
Mergi direct la: