Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Locul lui Jaden

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:29

-Meh, doar o zgârietură.
Simt imediat o durere înțepătoare și îmi lăcrimează ochii după care mă uit în altă parte să nu mă vadă Șamelle.
-Sau mai multe zgârieturi. Dar o să treacă.
Șterg ochii și mă îndrept din nou normal cu privirea.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:34

Văd cum îşi întoarce privirea, însă ignor, luându-l de mână după care mă sprijin uşor cu spatele de canapea.
-A fost bună bătălia. Puteai şi mai mult.
Spun în timp ce mă las moale pe canapea, jucându-mă cu părul lui.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:39

-Lasă asta acum. Atunci am alunecat din cauza oboselii, deci strategia ta de înainte de luptă a mers.
Încerc să mă dezmorțesc puțin rotindu-mi gâtul și trosnindu-mi puțin spatele.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:44

-Plan reuşit.
Spun pe un ton inocent, punându-mi iar capul pe umerii lui. Mă ridic la nivelul lui şi îl sărut.
-Rănile îţi pot trece mai repede.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:46

-Nu am tehnică de vindecare, nu ai tehnică de vindecare. Cum plănuiești să vindeci asta mai repede?
Mai o sărut și eu odată după care mă ridic de pe canapea și mă duc la baie pentru a-mi schimba bandajele, astea deja începuseră să se facă roșii.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 21:58

Cât timp plecase la baie, rămân în pat, având numai pantalonii pe mine şi sutienul. Când revine în cameră îi fac instinctiv semn cu degetul să vină spre mine, muşcându-mi buza inferioară.
-Dat' way.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mar Iun 24 2014, 22:02

Când o văd fac ochii mari și roșesc. Mă frec la ochi ca să fiu sigur că nu visez,delirez, halucinez sau orice alt ceva. Mă uit atent la ea să fiu sigur că e Șami după care fiind convins mă așez lângă ea în pat și încep să o sărut franțuzește. Am decis să o întreb după pentru ce primesc așa așteptare.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iun 25 2014, 13:59

Îi răspund sărutului, încercând să evit să-i ating bandajele ca să nu-l doară. Îmi plimb mâinile prin părul său, ciufuindu-l şi rotindu-l pe degetul meu. Îl muşc de buză, prinvindu-i atent bandajele.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iun 25 2014, 14:16

-Lasă asta, nu îți face griji.
Plimbându-mi mâinile pe spatele ei încep să îi fac un masaj ușor, iar când o sărutam încercam să îi mușc cât mai mult limba. Până la urmă îi las de pe umeri bretelele la sutien și o mușc de gât cât i-am desfăcut pantalonii.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Dum Iun 29 2014, 14:41

Îi iau mâna şi o duc la încuietoarea sutienului, lăsându-l să mă muşte de limbă. Îi ridic uşor tricoul, sărutându-l pe abdomen între timp. Săruturile deveneau mai intense, semn că durerea pe care o simţea nu mai era aşa de profundă. Îi ating uşor bandajele, încercând să i le dau jos. Ştiam că îl incomodează într-un fel, însă nu puteam să fac mai mult de atât.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Dum Iun 29 2014, 15:39

O las să îmi dea bandajele jos iar eu îi dau ei sutienul jos. O împing pe spate cu două degete la ea pe piept și când era cu spatele pe pat mă urc și eu peste ea.
-Șami, cât timp am voie?
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iul 02 2014, 00:13

-Când te vei simţi mai bine?
Îi pun un deget pe buze, lăsându-ne privirile să se piardă. Îi pun mâna în păr, ciufuindu-i-l, după care îmi las mâna să alunece pe pielea sa. Îl mângâiam firav, mai ales când ajungeam la răni. Îl sărutam în continuu, franţuzeşte. Îl zgârii uşor pe spate, după care mă ridic puţin şi îl împing pe spate, cât să fiu eu peste el.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iul 02 2014, 00:20

Dimineața următoare parcă nu prea mai puteam să mă ridic din pat, partea a doua e că nici nu îmi amintesc nimic de azi-noapte. Ce vrăjitorie a făcut Șamelle cu mine seara trecută? De ce nu mai am răni? Și de ce sunt așa leneș. Întrebări veșnice.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iul 02 2014, 00:23

Mă trezesc lângă el şi îl sărut scurt pe frunte. Văzusem că rănile începuseră să dispară, deci a mers bine seara trecută.
-Bună dimineaţa.
Spun pe un ton calm, mângâindu-i obrazul. Îmi pun iar capul pe pieptul lui şi rămân acolo.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Mier Iul 02 2014, 00:31

-Bună dimineața Șami.
O mângâi pe cap și calm închid din nou ochii. Speram să visez acum ceva frumos, ceva a fost ciudat cu noaptea trecută, dar plănuiam să întreb după ce mă trezesc.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Sam Iul 05 2014, 00:41

Îmi iau capul de pe el, ridicându-mă din pat. Îmi iau o cămaşă largă pe mine, după care îmi îndrept privirea spre el.
-Vrei o cafea?
Spun în timp ce înaintez un pas, aşteptându-i răspunsul. Îmi prind părul într-o coadă, lăsând-o să atârne pe umeri.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Sam Iul 05 2014, 00:49

-Sigur.
Mă frec la tâmplă și încep să mă ridic din pat. Aveam o mică durere de cap să mă îmbrac mai greu. Coborând la bucătărie începe să dispară durerea de cap, iar mirosul de cafea mă duce lângă Șami pe care încep să o sărut stând în spatele ei și ținând-o de abdomen cu ambele mâini.
Sus In jos
Evonne

Evonne


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 25
Localizare Localizare : Transilvania.
Mesaje Mesaje : 1913


Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Sam Iul 05 2014, 00:55

Îl sărut scurt pe obraz, dându-i ceaşca de cafea. Îmi pun mâna mea pe a sa, luând-o de pe abdomenul meu şi chemându-l în sufragerie. Mă aşez pe canapea, ţinându-mi genunchii ridicaţi şi luând câte o gură din ceaşcă. Îmi pun capul pe umărul rău şi îmi întind braţul pe piciorul lui ca să mă ia de mână.
Sus In jos
Jaden

Jaden


Sex Sex : masculin
Vârstă Vârstă : 27
Localizare Localizare : RandomLand
Mesaje Mesaje : 2288

Rang RPG Rang RPG : F Class

Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422Sam Iul 05 2014, 17:35

În acea după-amiază mă uitam plictisit la televizor și văd că a început lupta cu orcii și că încetul cu încetul pierdem câmpia morilor de vânt.
-Șami, mă duc să verific ceva.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Locul lui Jaden - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Locul lui Jaden   Locul lui Jaden - Pagina 5 UtjS422

Sus In jos
 
Locul lui Jaden
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
 Subiecte similare
-
» Poate acesta nu este locul, iar eu nu sunt vie
» Mei Vs Jaden
» Jaden Seju
» Jaden Seju
» Jaden Reyuki

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Casele-
Mergi direct la: