Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bărci, vânt, om care se îneacă..

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 16:45

Portul e destul de frumos. Bărci multe. Vânt plăcut. Om care se îneacă..Ia stai. Mă apropii mai tare de apă.
Da, om care se îneacă...
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 16:51

Si, de undeva din spate, de pe un drum, o carare, ce-o fi ea vine si Alaude, oarecum plictisit. Si, spre surprinderea lui si fericirea mea, nu se astepta sa o intalneasca pe sora lui aici, dar inca n-a vazut-o...
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 16:54

Mulţi pescari au sărit în ajutorul lui. Mustache mai că plângea. E foarte sensibil şi pune tot la suflet, nu ca mine.
-Stai calm..dacă moare merge la sus în rai..chiar dacă mai plăcut i-ar fi în iad.
Mustache sare pe mine şi începe să mă ciufulească de nervi.
-Glumeam!
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 16:58

Si pe langa ea, apare si baiatul care o bate usor pe umarul stang, ca deh, pana la urma era sora lui, nu o ignora, dar nici nu avea sa fie prea prietenos cu ea fiindca.. asa era firea lui indiferent de ce i-ai face.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:00

Mustache mă lasă în pace şi fuge la picioarele cuiva, pe care le întrezăream uşor. Mă întorc şi cine apare ca o umbră? Da, aţi ghicit. Frate-mio.
-Salut Al.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:12

-Buna. Spune el scurt, mai cascand inca odata. Il ia pe Mustache si.. incepe sa-l cocoloseasca? Adica.. deh, ca si cum ar trage o fata de obrajri.. intelegeti voi. Oricum, fata lui era neutra, nu puteai spune daca se bucura sau.. cine stie?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:17

-Ar trebuii să te droghezi...
Ce concluzie genială am tras.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:19

-Buna sugestie.. daca vrei sa intru mai repede in mormant. Spune el eliberandul pe Mustache in final.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:20

-Nu..pentru a râde şi tu măcar odată. Serios..de când te ştiu, adică de când am avut habar de lume, niciodată n-ai zâmbit...sau
Îl privesc gânditoare.
-Tu eşti încă virgin?
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:26

-Hmph. Spune el intorcand capul intr-o parte. Era cea mai ciudata si de asemenea si rusinoasa intrebare care i-a fost pusa, dar nu o arata pe chip.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:28

-Spune măi..poate îţi fac ceva conbinaţii!
Şi-l împing uşor cu pumnul.
-Poate asta te va duce la zâmbet..
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:39

-Nu ai sa vezi asta vreodata. Spune el iritat. Apropo.. tipii aia se ineaca.. Spune el privind la cativa oameni care se zbateau sa ramana la suprafata.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:42

-Să se înece..de grija lor nu mai pot eu!
Mustache mai că plângea.
-Oh biiine.
Îmi dau jos papuci şi îi plasez lui Al.
-Ţine-i până ce salvez peşti de la înec.
Şi sar în apă.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:45

El, plictisit se asteaza pe margine privind cum propia sora se ducea sa salveze oameni, greu de crezut, nu? Deh, viata face si minuni.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:47

Îl apuc pe acel tăntălău care nu ştie să înoate.
-Oh slavă Domnului, m-a luat un cârcel la pici-
-Nobody cares.
Şi îl trag după mine afară.
Apa era rece şi clar că tremuram de frig după ce am ieşit. Mustache vine şi-mi sare în braţe, apoi se urcă pe umărul meu şi începe să-şi frece obrazul lui pufos de-al meu.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:54

Alaude ii pune incaltarile jos. Isi da haina neagra si lunga jos si i-o intinde fetei cu fata intoarsa intr-o parte de parca ar fi spus "Ia-o" si "Daca vrei, nu ca mi-ar pasa", dar cine stie, poate chiar ii pasa dar nu voia sa o arate?
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 17:58

Iau haina şi o pun pe mine, apoi îi zâmbesc.
-Onii-san, de când ai devenit aşa de protector?
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 18:00

-Mai taci. Spune el calm cu o fata.. mai senina decat acum vro doua posturi.Se aseaza pe margine, de acolo de unde se ridcase privind lung la mare in timp ce casca odata larg.
Sus In jos
Lya

Lya


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 27
Mesaje Mesaje : 1733


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 18:03

Mustache era, ca de obicei, amplasat pe umărul meu stâng.
-Frăţioare, ce-ai mai făcut în aceste zile? Nu prea te-am văzut..
Şi mă aşez lângă el.
Sus In jos
Amy

Amy


Sex Sex : feminin
Vârstă Vârstă : 26
Mesaje Mesaje : 206


Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422Vin Iul 11 2014, 18:05

-Nu prea multe. Am dat peste un tip de zece ori cat mine, enervant de prietenos. Spune el, oarecum iritat. Nu-i placeau persoanele atat de prietenoase..doar pe soara lui o putea suporta. Dar tu?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bărci, vânt, om care se îneacă.. Empty
MesajSubiect: Re: Bărci, vânt, om care se îneacă..   Bărci, vânt, om care se îneacă.. UtjS422

Sus In jos
 
Bărci, vânt, om care se îneacă..
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Plimbandu-ne prin centrul parcului unde e o statuie uriasa care arata relativ cool dar care arata naspa din cauza aurului din care este facuta/
» Padurea de langa satul care e in apropierea unui lac care e la 3 km de un oras mai mare decat un sat cu 3 metrii patrati
» Patina ce pe gheață desenează un unicorn al Narniei , patinuarul care se află la zece metri de standul care vinde sarmale și varză arsă. Nero cel malefic.
» Orasul de langa cel care e langa padurea care e in apropierea unui lac de o adancime de 500 de metrii unde sunt multi pesti.
» Antrenament abilitate aer/vânt + tehnici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Portul East-
Mergi direct la: