Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  ChatChat  CăutareCăutare  MembriMembri  Ultimele imaginiUltimele imagini  GrupuriGrupuri  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Antrenamente Jack Albas(A treia tehnica)

In jos 
AutorMesaj
Misterio

Misterio


Sex Sex : masculin
Mesaje Mesaje : 661


Antrenamente Jack Albas(A treia tehnica) Empty
MesajSubiect: Antrenamente Jack Albas(A treia tehnica)   Antrenamente Jack Albas(A treia tehnica) UtjS422Mar Aug 13 2013, 10:58

Ma intorc in sala de antrenament pentru a antrena o noua tehnica.
-Bun....cred ca voi lucra la o tehnica ofensiva.
Incep prin a lovi manechinul cu ambii pumni fara sa activez nimic,apoi cresc viteza de loveire a pumnilor si lovesc din ce in ce mai tare manechinul.
Dupa ce m-am obisnuit cu ritmul,maresc viteza de lovire a pumnilor si incep sa apara gauri in manechin.A durat mai mult timp sa ma obisnuiesc cu ritmul,dar apoi am marit si mai mult viteza de lovire pana nu imi mai vedeam pumnii deloc.Manechinul a fost facut praf insa eu vreau sa pot lovi direct cu viteza.
-Acum ca stiu cum sa fac,ar trebui sa fie simplu.
Zis si facut.In loc sa lovesc incet manechinul,am bagat direct viteza distrugand manechinul,insa asta ma obosea extrem de mult.Asa ca am ramas in sala de antrenament pana am reusit sa creez tehnica fara mult efort.
-Asta e!Voi numi tehnica Gatling Beast Punch!
Dupa ce am numit tehnica,ma odihnesc 10 minute,dupa care ma mai ocup un pic de tehnica.O mai antrenez pana ajung sa ofer 40 de pumni per 10 secunde ce inseamna 4 pumni pe secunda.Manechinul a fost facut praf si pulbere.
In final,merg spre academie cu gandul la urmatoarea tehnica.
Sus In jos
 
Antrenamente Jack Albas(A treia tehnica)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Antrenamente Jack Albas(A cincea tehnica)
» Antrenamente Jack Albas(A sasea tehnica)
» Antrenamente Jack Albas(A saptea tehnica)
» Antrenamente Jack Albas(A doua tehnica)
» Antrenamente Jack Albas(a patra tehnica)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lumea RPG :: Air Gear RPG :: Arhivă RPG :: Sala de antrenamente-
Mergi direct la: